
LENOVOSKU: 21M7002GMX
E14 G6 U5-125U/16GB/512M2/WUXGA/F/C(IR)/W11P
THINKPAD E14 G6
NovoNa zalogi (20 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
803,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 5 125U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Novo |
| SKU | 21M7002GMX |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 - AI Ready - 14" - Intel Core Ultra 5 - 125U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Nordic
| Processor | Intel Core Ultra 5 (Series 1) - 125U / 1.3 GHz, up to 4.3 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Display | 14" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - Danish / English / Finnish / Norwegian / Swedish |
| Dimensions (WxDxH) | 31.3 cm x 21.93 cm x 1.799 cm |
| Weight | 1.44 kg |
| Keyboard | Nordic |
| Resolution | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 1 year - pick-up and return |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet |
| Product Type | Notebook - AI Ready - 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: English, Nordic / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Input Device | TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Colour | Graphite black |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 512 GB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 209 kg carbon emissions |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year - pick-up and return |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Aluminium (top), aluminium (bottom) |
| Features | Spill-resistant, multi-touch touchpad, Fn keys with Unified Communications controls |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Localization | Language: English, Nordic / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Horizontal Viewing Angle | +85 / -85 |
| Vertical Viewing Angle | +85 / -85 |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Capacity | 57 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| Ethernet Controller | Intel I219-V |
| CPU | Intel Core Ultra 5 (Series 1) 125U / 1.3 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.3 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Cache | 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Graphics |
| Max Monitors Supported | 3 external monitor(s) |
| Camera | Yes - 1080p |
| Camera Features | Privacy shutter, Windows Hello, fixed focus, hybrid FHD/IR camera |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Senary SN6141 |
| Audio Features | Output: Harman audio technology; Input: smart noise-cancelling |
| Keyboard Layout | Nordic |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Slots | 1 x M.2 (PCI Express 3.0 x4) (1 free) |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ USB-C 3.2 Gen 2x2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (4K support) ¦ LAN ¦ Headphone/microphone combo jack |
| TCO Certified | - TCO Certified Notebooks 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e) | 33 |
| PAIA Version | 1.4.0 |
| Packaging Recycled Content | Plastic-free |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 11 TOPS |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
NovoNa zalogi
LENOVO
T14 G4 i5-1345U/16GB/512M2/WUXGA/B/C/W11P
803,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
PB 4 G1a 16 R7-250/32GB/1TBM2/WUXGA/B/C/W11P
AMD Ryzen 7 25032GB1TB SSD NVMe
802,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 6 G1i 13 U7-255U/16GB/512M2/WUXGA/F/C/W11P
Intel Core Ultra 7 255U16GB512GB SSD NVMe
802,00 €

Novo
Asus
Prenosnik Asus 39,6 cm (15,6") ExpertBook B1 1920x1080 IPS 250nit i5-1335U/16GB/512GB/BL/Intel UHD/Win11Pro
i5-1335U16GB
801,77 €