
HPSKU: B9YH8ETR#UUG
PB 4 G1a 16 R7-250/32GB/1TBM2/WUXGA/B/C/W11P
PB 4 G1A
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
802,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen 7 250 |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | AMD Radeon 780M |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | BE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | B9YH8ETR#UUG |
Opis izdelka
HP ProBook 4 G1a Notebook AI - 16" - AMD Ryzen 7 - 250 - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Belgium - with HP Wolf Pro Security Edition (1 year) - remarketed
| Processor | AMD Ryzen 7 250 up to 5.1 GHz / 16 MB Cache |
| RAM | 32 GB (2 x 16 GB) |
| Display | 16" 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics | AMD Radeon 780M |
| Operating System | Windows 11 Pro - Dutch / English / French / German |
| Dimensions (WxDxH) | 35.94 cm x 25.1 cm x 1.7 cm |
| Weight | 1.75 kg |
| Battery | 3-cell |
| Keyboard | Belgium |
| Resolution | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Features | Multi-touch clickpad, gesture function, Copilot key, spill-resistant |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Ethernet |
| Product Type | Notebook |
| Localisation | Language: Dutch, French / region: Belgium |
| Input Device | ClickPad |
| Memory | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Colour | Pike silver |
| Bundled with | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) |
| Pricing Type | Remarketed |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Carbon Footprint | 130 kg carbon emissions |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 0 |
| Main Storage | 1 TB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Integrated Options | Hall sensor, HP Tamper Lock, thermal sensor, HP Sure Platform |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Included Accessories | HP 65W USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | VCCI, BSMI, FIPS 140-2 Level 2, FCC, RoHS, KCC, CISPR, ICES, Common Criteria EAL4+, KC, CECP, NCC, low halogen, KES, UL/CSA 62368-1, Low Blue Light certified (LBL), Ukraine NSoC, EAEU Compliance, Saudi Arabian Compliance, UL GS mark, China SRRC, China CCC, Ukraine TEC |
| Localization | Language: Dutch, French / region: Belgium |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP Secure Erase, HP BIOSphere, HP Client Catalogue (free download), HP Image Assistant (free download), HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), HP Wake on WLAN, myHP, HSA Fusion for Commercial, HSA Telemetry for Commercial, HP BIOS Recovery, Absolute Persistence Module, HP Smart Support, Poly Lens management software, HP Manageability Integration Kit (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Battery Health Manager, Poly Camera Pro, HP Sure Start, HP Driver Packs (free download), HP UEFI BIOS Certification level 2.8, Edge Customization |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Colour Gamut | 62.5% sRGB |
| Capacity | 56 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Controller | MediaTek RZ616 |
| Network Interface | Ethernet |
| CPU | AMD Ryzen 7 250 |
| Max Turbo Speed | 5.1 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Cache | L3 - 16 MB |
| Graphics Processor | AMD Radeon 780M |
| Camera | Yes - Full HD |
| Video Resolutions | 1080p |
| Sound | Dual stereo speakers, dual array microphone |
| Audio Features | Output: Poly Studio |
| Keyboard Layout | Belgium |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | 2 x USB 3.2 Gen 1 (powered) ¦ 2 x USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ LAN (RJ-45) |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Manufacturing (kg CO2e) | 124 |
| Logistics (kg CO2e) | 5 |
| Use (kg CO2e) | 1 |
| EOL (kg CO2e) | 0.5 |
| Total Carbon w/o Use Phase (kg CO2e) | 129 |
| Product Recycled Content | Post-consumer recycled plastic, ocean-bound plastics, recycled metal |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 16 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 38 TOPS |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 6 G1i 13 U7-255U/16GB/512M2/WUXGA/F/C/W11P
Intel Core Ultra 7 255U16GB512GB SSD NVMe
802,00 €

Novo
Asus
Prenosnik Asus 39,6 cm (15,6") ExpertBook B1 1920x1080 IPS 250nit i5-1335U/16GB/512GB/BL/Intel UHD/Win11Pro
i5-1335U16GB
801,77 €
NovoNa zalogi
LENOVO
T14 G4 i5-1345U/16GB/512M2/WUXGA/B/C/W11P
803,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
E14 G6 U5-125U/16GB/512M2/WUXGA/F/C(IR)/W11P
Intel Core Ultra 5 125U16GB512GB SSD NVMe M.2
803,00 €