
LENOVOSKU: 21LS0052MZ-GEAN: 21LS
T14s G5 U5-125U/16GB/512M2/WUXGA/4U/F/C(IR)/W11P
THINKPAD T14S G5
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
809,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 5 125U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | CH |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 21LS0052MZ-G |
| EAN | 21LS |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad T14s Gen 5 - AI Ready - 14" - Intel Core Ultra 5 - 125U - Evo - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Swiss
| Processor | Intel Core Ultra 5 (Series 1) - 125U / 1.3 GHz, up to 4.3 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - Dutch / English / French / German / Italian |
| Dimensions (WxDxH) | 31.36 cm x 21.94 cm x 1.69 cm |
| Weight | 1.24 kg |
| Keyboard | Swiss |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 1 year - on-site - response time: next business day |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Notebook - AI Ready - 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: English, German, French, Italian / region: Switzerland |
| Input Device | TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 16 GB LPDDR5X (provided memory is soldered) |
| Colour | Black |
| Platform Technology | Intel Evo |
| Bundled Services | 1 Year Lenovo Premier Support, CO2 Offset 0.5 ton (2nd Gen) |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for notebooks, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 512 GB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 174 kg carbon emissions |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 7467 MT/s |
| Service & Support | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 1 year - on-site - response time: next business day |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Aluminium (bottom), carbon fibre hybrid (top) |
| Features | Spill-resistant, multi-touch touchpad, Fn keys with Unified Communications controls |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C slim power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Localization | Language: English, German, French, Italian / region: Switzerland |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Software Included | Intel Connectivity Performance Suite |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Horizontal Viewing Angle | +85 / -85 |
| Vertical Viewing Angle | +85 / -85 |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 58 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| CPU | Intel Core Ultra 5 (Series 1) 125U / 1.3 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.3 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Cache | 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Graphics |
| Max Monitors Supported | 3 external monitor(s) |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, Windows Hello, fixed focus, Discrete IR, Ultrasonic Human Presence Detection |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Audio Features | Input: Dolby Voice, 360° far-field |
| Keyboard Layout | Swiss |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (4K support) ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Generation | 4G upgradable |
| TCO Certified | - TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e) | 25 |
| PAIA Version | 1.4.0 |
| Packaging Recycled Content | Plastic-free |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 11 TOPS |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 40,64 cm (16,0") ThinkBook 16 G6 1920x1200 IPS 300nit i5-13420H/16GB/512GB/BL/FP/ALU-ABS/Intel Graphics/DOS (21KH00T5SC)
i5-13420H16GB512GB SSD
809,50 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
T14s G4 i5-1345U/16GB/512M2/WUXGA/MT/C(IR)/W11P
2C+8c Intel Core i5-1345U16GB512GB SSD M.2
811,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
X13 Yoga G3 i7-1265U/16GB/512M2/WUXGA/MT/F/NOOS
Intel Core i7-1265U16GB512GB SSD M.2
806,00 €

Obnovljeno
Apple
Prenosnik RNW Apple MacBook Pro 2019 i7-9750H / 16GB / SSD512GB / 16" 3072x1920 / WLAN / BT / CAM / Radeon Pro 5300M / iOS / SLO gravura / A+
I7512GB SSD
805,39 €