
LENOVOSKU: 21F600AEMX-BEAN: 21F6
T14s G4 i5-1345U/16GB/512M2/WUXGA/MT/C(IR)/W11P
THINKPAD T14S G4
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
811,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | 2C+8c Intel Core i5-1345U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 Multitouch |
| Grafična kartica | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 21F600AEMX-B |
| EAN | 21F6 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 40,64 cm (16,0") ThinkBook 16 G6 1920x1200 IPS 300nit i5-13420H/16GB/512GB/BL/FP/ALU-ABS/Intel Graphics/DOS (21KH00T5SC)
i5-13420H16GB512GB SSD
809,50 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
x360 830 G11 U5-125U/16GB/512M2/WUXGA/MT/F/B/W11P
Intel Core Ultra 5 125U16GB512GB SSD NVMe M.2
813,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
830 G11 U5-135U/16GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
Intel Core Ultra 5 135U16GB512GB SSD NVMe M.2
813,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
830 G11 U5 125UH/16GB/256M2/WUXGA/F/B/C/W11P
Intel Core Ultra 5 125U16GB256GB SSD NVMe
813,00 €