
TEQCYCLESKU: TLX1YG6MX26BEAN: 20XY
X1 Yoga G6 i7-1185G7/16GB/256GB/FHD/MT/C/W11P
THINKPAD X1 YOGA G6
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (15 kos)
479,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel i7-1185G7 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) Multitouch |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLX1YG6MX26B |
| EAN | 20XY |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad X1 Yoga G6 - 14" - Intel Core i7 - 1185G7 - 16 GB RAM - 256 GB SSD - refurbished
| Processor | Intel Core i7 (11th Gen) - 1185G7 up to 4.8 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB |
| Display | 14" touchscreen |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Product Type | Notebook - Yes - flip design |
| Input Device | TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 16 GB |
| Pricing Type | Premium - refurbished |
| Storage | 256 GB SSD - NVMe |
| Service & Support | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Main Storage | 256 GB SSD - NVM Express (NVMe) |
| Included Accessories | Power adapter |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Touchscreen | Yes |
| CPU | Intel Core i7 (11th Gen) 1185G7 |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Cache | 12 MB |
| Features | Intel Turbo Boost Technology, 8 Threads |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Video System Features | Functions as Intel UHD graphics (for single-channel memory) |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
X1 Yoga G6 i7-1185G7/16GB/256GB/FHD/MT/C/W11P
Intel Core i7-1185G716GB256GB SSD M2
479,00 €

Obnovljeno
HP
Prenosnik RNW HP 840 G7 EliteBook i5-10310U / 16GB / SSD256GB / 14" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / Smartcard / W11P / SLO gravura
i5256GB SSD
478,80 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
L13 G3 i5-1245U/16GB/512M2/WUXGA/C/W11P
Intel Core i5 1245U16GB512GB SSD NVMe M.2
478,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G2 i7-1185G7/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i7-1185G716GB256GB SSD M2
476,00 €