
TEQCYCLESKU: TLX1YG6DE26BEAN: 20XY
X1 Yoga G6 i7-1185G7/16GB/256GB/FHD/MT/C/W11P
THINKPAD X1 YOGA G6
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (7 kos)
479,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7-1185G7 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 Multitouch |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLX1YG6DE26B |
| EAN | 20XY |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
X1 Yoga G6 i7-1185G7/16GB/256GB/FHD/MT/C/W11P
Intel i7-1185G716GB256GB SSD M2
479,00 €

Obnovljeno
HP
Prenosnik RNW HP 840 G7 EliteBook i5-10310U / 16GB / SSD256GB / 14" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / Smartcard / W11P / SLO gravura
i5256GB SSD
478,80 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
L13 G3 i5-1245U/16GB/512M2/WUXGA/C/W11P
Intel Core i5 1245U16GB512GB SSD NVMe M.2
478,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14s G2 i7-1185G7/32GB/512M2/FHD/4U/F/C/W11P
Intel Core i7-1185G732GB DDR4512GB SSD M.2
482,00 €