
TEQCYCLESKU: TLT14G2DE26PEAN: 20W1
T14 G2 i7-1185G7/16GB/256M2/FHD/C/W11P
THINKPAD T14 G2
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
476,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7-1185G7 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLT14G2DE26P |
| EAN | 20W1 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G2 i7-1185G7/16GB/256M2/FHD/C/W11P
476,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
L13 G3 i5-1245U/16GB/512M2/WUXGA/C/W11P
Intel Core i5 1245U16GB512GB SSD NVMe M.2
478,00 €

Obnovljeno
HP
Prenosnik RNW HP 840 G7 EliteBook i5-10310U / 16GB / SSD256GB / 14" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / Smartcard / W11P / SLO gravura
i5256GB SSD
478,80 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
X1 Yoga G6 i7-1185G7/16GB/256GB/FHD/MT/C/W11P
Intel Core i7-1185G716GB256GB SSD M2
479,00 €