
LENOVOSKU: 21CCS02H00-GEAN: 21CC
X1 Carbon G10 i7-1270P/16GB/512M2/WUXGA/C(IR)/W11P
THINKPAD X1 CARBON G10
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
964,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7 1270P |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | SWE |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 21CCS02H00-G |
| EAN | 21CC |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 10 - 14" - Intel Core i7 - 1270P - 16 GB RAM - 512 GB SSD
| Processor | Intel Core i7 (12th Gen) - 1270P / 2.2 GHz, up to 4.8 GHz / 18 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 10 Pro 64-bit Edition (available through downgrade rights from Windows 11 Pro) + Windows 11 Pro Licence |
| Dimensions (WxDxH) | 31.56 cm x 22.25 cm x 1.536 cm |
| Weight | 1.12 kg |
| Battery | 4-cell - up to 24.9 hours |
| Resolution | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Networking | Bluetooth 5.1, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Product Type | Notebook - 180-degree hinge design |
| Input Device | TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 16 GB LPDDR5 (provided memory is soldered) |
| Colour | Deep black paint |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 512 GB SSD - TCG Opal Encryption |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Technology | 4-cell lithium polymer |
| Speed | 5200 MT/s |
| Rated Speed | 2600 MHz |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption - Samsung |
| Case Material | Aluminium (bottom), carbon fibre (top) |
| Features | Spill-resistant, multi-touch touchpad, Fn keys with Unified Communications controls, glass touchpad, air intake key design |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 57 Wh |
| Run Time | Up to 24.9 hours |
| Wireless | Bluetooth 5.1, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| CPU | Intel Core i7 (12th Gen) 1270P / 2.2 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Cache | 18 MB |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Max Monitors Supported | 3 external monitor(s) |
| Video System Features | Functions as Intel UHD graphics (for single-channel memory) |
| Camera | Yes - 1080p |
| Camera Features | Privacy shutter, Windows Hello, fixed focus, hybrid FHD/IR camera |
| Sound | Two tweeters, two woofers, quad array microphone |
| Codec | Realtek ALC3306 |
| Audio Features | Input: Dolby Voice, 360° far-field |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4a Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (4K support) ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Interfaces | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4a Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (4K support) ¦ Headphone/microphone combo jack |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| TCO Certified | - |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
T14 G5 R5 8540U/32GB/512M2/WUXGA/F/W11P
AMD Ryzen 5 8540U32GB512GB SSD M.2
964,00 €
Na zalogi
HP
notebook HP Omen 15-dc1001ng i5-8300H/8/128NVMe/FHD/RTX2060/CAM/W10
i5-8300H8GB
964,48 €
ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
X1 2-in-1 G9 U5-135U/16GB/256M2/WUXGA/4U/MT/F/W11P
965,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
640 G11 U7-165U/16GB/512M2/WUXGA/B/C/W11P
Intel Ultra U7-165U16GB512GB SSD NVMe M.2
957,00 €