
HPSKU: B9ES5E8R#ABF
640 G11 U7-165U/16GB/512M2/WUXGA/B/C/W11P
ELITEBOOK 640 G11
Obnovljeno - dobroLe še 2 na zalogi!
957,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Ultra U7-165U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 WUXGA |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | B9ES5E8R#ABF |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno
Lenovo
Prenosnik DEMO Lenovo ThinkPad L15 G4 i7-1365U / 16GB / SSD512GB / 15,6" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / W11P / SLO gravura / A+ / Lenovo garancija do 27.04.26
i7-1365U16GB512GB SSD
956,59 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
T14 G6 U5 225U/16GB/512M2/WUXGA/4U/F/C(IR)/W11P
Intel Core Ultra 5 225U16GB512GB SSD NVMe M.2
952,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
X1 Carbon G10 i7-1270P/16GB/512M2/WUXGA/C(IR)/W11P
Intel Core i7 1270P16GB512GB SSD M.2
964,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
T14 G5 R5 8540U/32GB/512M2/WUXGA/F/W11P
AMD Ryzen 5 8540U32GB512GB SSD M.2
964,00 €