
LENOVOSKU: 0B47032-02EAN: Adapter
TP 45W AC Adapter SlimTip
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
19,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Få strøm, når og hvor du har behov for det, med en ekstra vekselstrømsadapter til ThinkPad (slim tip). Opbevar én på kontoret, én derhjemme og en anden i computertasken, så du har nem adgang til strøm, når der er en tilgængelig kontakt. Er rigtig god som reserve eller til udskiftning til din bærbare computer. Er perfekt til kontor, rejse og hjemmebrug og en hjælp til kunderne til at opnå besparelser på strømforbrug, plads og udstyr. Giver ro i sindet med et års garanti.
Product specifications
| Product Description | Lenovo ThinkPad 45W AC Adapter (Slim Tip) - power adapter - 45 Watt |
| Manufacturer Warranty | 1-year warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 4.4 cm x 9.3 cm x 2.85 cm |
| Weight | 200 g |
| Localisation | Australia, Fiji, Papua New Guinea, New Zealand |
| Device Type | Power adapter - external |
| Input Voltage | AC 100-240 V |
| Environmental Standards | ENERGY STAR |
| Power Capacity | 45 Watt |
| Designed For | ThinkBook 14 G2 ITL; ThinkCentre M75t Gen 2; ThinkPad 11e (3rd Gen); 11e (4th Gen); 11e (5th Gen); Thinkpad 13 (2nd Gen); ThinkPad A275; A475; E47X; E57X; L470; L570; P51; T25; T470; T570; X270; X380 Yoga; ThinkPad Yoga 11e (4th Gen); 11e (5th Gen); 11e Chromebook (3rd Gen); 370 |
General features
| Localisation | Australia, Fiji, Papua New Guinea, New Zealand |
| Device Type | Power adapter - external |
Warranty
| Service & Support | Limited warranty - replacement - 1 year |
Compliance
| Compliant Standards | UL, C-Tick, BSMI, GOST, cUL, GS, NEMKO, NOM, CB, CCC, PSB, FCC, PSE Mark, ICES, MEPS, KC, CECP |
| Cables Included | Power cable |
HDD / SSD tolerance
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 80% (non-condensing) |
Capacity
| Input Voltage | AC 100-240 V |
| Frequency Required | 50/60 Hz |
| Power Capacity | 45 Watt |
Physical dimensions
| Width | 4.4 cm |
| Depth | 9.3 cm |
| Height | 2.85 cm |
| Weight | 200 g |
Compatible with
| Designed For | Lenovo ThinkBook 14 G2 ITL 20VD ¦ Lenovo ThinkCentre M75t Gen 2 11W5 ¦ Lenovo ThinkPad 11e (2nd Gen) 20E8 ¦ Lenovo ThinkPad 11e (3rd Gen) 20G8, 20G9, 20GB ¦ Lenovo ThinkPad 11e (4th Gen) 20HT, 20HV ¦ Lenovo ThinkPad 11e (5th Gen) 20LQ ¦ Lenovo ThinkPad 11e Chromebook (3rd Gen) 20GD, 20GF ¦ Lenovo Thinkpad 13 (1st Gen) 20GJ, 20GK ¦ Lenovo Thinkpad 13 (2nd Gen) 20J1, 20J2 ¦ Lenovo ThinkPad A275 20KC, 20KD ¦ Lenovo ThinkPad A475 20KL, 20KM ¦ Lenovo ThinkPad E460 20ET ¦ Lenovo ThinkPad E465 20EX ¦ Lenovo ThinkPad E470 20H1, 20H2 ¦ Lenovo ThinkPad E475 20H4 ¦ Lenovo ThinkPad E560 20EV ¦ Lenovo ThinkPad E565 20EY ¦ Lenovo ThinkPad E570 20H5, 20H6 ¦ Lenovo ThinkPad E575 20H8 ¦ Lenovo ThinkPad L460 20FU, 20FV ¦ Lenovo ThinkPad L470 20J4, 20J5, 20JU, 20JV ¦ Lenovo ThinkPad L560 20F1, 20F2 ¦ Lenovo ThinkPad L570 20J8, 20J9, 20JQ, 20JR ¦ Lenovo ThinkPad P40 Yoga 20GQ, 20GR ¦ Lenovo ThinkPad P50s 20FK, 20FL ¦ Lenovo ThinkPad P51s 20HB, 20HC, 20JY, 20K0 ¦ Lenovo ThinkPad T25 20K7 ¦ Lenovo ThinkPad T450s 20BW ¦ Lenovo ThinkPad T460 20FM, 20FN ¦ Lenovo ThinkPad T460s 20F9, 20FA ¦ Lenovo ThinkPad T470 20HD, 20HE, 20JM, 20JN ¦ Lenovo ThinkPad T470s 20HF, 20HG, 20JS, 20JT ¦ Lenovo ThinkPad T550 20CK ¦ Lenovo ThinkPad T570 20H9, 20HA, 20JW, 20JX ¦ Lenovo ThinkPad X1 Carbon (3rd Gen) 20BS ¦ Lenovo ThinkPad X1 Carbon (4th Gen) 20FB, 20FC ¦ Lenovo ThinkPad X1 Yoga (1st Gen) 20FQ, 20FR ¦ Lenovo ThinkPad X250 20CL, 20CM ¦ Lenovo ThinkPad X260 20F5, 20F6 ¦ Lenovo ThinkPad X270 20HM, 20HN, 20K5, 20K6 ¦ Lenovo ThinkPad X380 Yoga 20LH ¦ Lenovo ThinkPad Yoga 11e (2nd Gen) 20E5, 20E7 ¦ Lenovo ThinkPad Yoga 11e (3rd Gen) 20G8, 20GA ¦ Lenovo ThinkPad Yoga 11e (4th Gen) 20HS ¦ Lenovo ThinkPad Yoga 11e (5th Gen) 20LM ¦ Lenovo ThinkPad Yoga 11e Chromebook (3rd Gen) 20GC, 20GE ¦ Lenovo ThinkPad Yoga 14 20FY ¦ Lenovo ThinkPad Yoga 260 20FD, 20FE, 20GS, 20GT ¦ Lenovo ThinkPad Yoga 370 20JH, 20JJ ¦ Lenovo ThinkPad Yoga 460 20EL, 20EM |
Certificates
| ENERGY STAR | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
ADAPTR TP 45W AC Adapter SlimTip
19,00 €

NovoNa zalogi
LOGITECH
Logitech Marathon M705 Wireless Mouse, Grey
19,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
Lenovo USB-C to HDMI 2.0b Adapter
19,00 €

Novo
Ugreen
Hišni polnilec 100-240V => 1x USB-C 30W za mobilni telefon ali tablični računalnik Ugreen GaNII PD3 - črn (90666)
19,14 €