
LOGITECHSKU: 910-006034EAN: 910-006034
Logitech Marathon M705 Wireless Mouse, Grey
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
19,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
This wireless laser mouse that lets you power on with long battery life and a tiny, leave-in receiver. The sculpted, right-hand shape with stealth thumb button guides your hand to a naturally poised position and places customizable control within your reach. Comfortable hands like comfortable mice.
- Tre års batterilevetid Op til tre års batterilevetid hjælper dig med at spare tid og penge og samtidig redde planeten ved at eliminere behovet for at skifte batterier. En indikatorlampe fortæller dig, når batteriniveauet er lavt.
- Lynhurtig scrollefunktion Du kan flyve gennem dokumenter og websider med en enkelt omdrejning. Den trinvise scrollefunktion sikrer dig den nødvendige præcision når du gennemser lister, dias og billeder.
- Præcis markørkontrol Logitechs optiske sporing giver præcis markørkontrol og jævn navigation på de fleste overflader med 1000 dpi.
- Yderligere knapper Vil du hurtigt skifte fra side til side på nettet på et øjeblik? Du sparer tid med frem/tilbage-knapperne.
- Formgivet til højre hånd Den svungne form passer perfekt til højre hånd som hviler naturligt og behageligt på musen. Det er desuden nemt at tilpasse knappernes funktioner.
- Masser af energi Glem alt om besværet, spildet og udgifterne til hyppige udskiftninger af batterier. Batterierne i kan holde i op til tre år.
- Opret forbindelse ganske enkelt Du sætter den lillebitte Logitech Unifying-modtager i den bærbare og lader den sidde. Du kan endda tilføje flere enheder. Slut den til, glem alt om den, og tilføj flere enheder.
- Scroll med den Superhurtig scrollefunktion - efter en enkelt omgang vil du aldrig mere gå tilbage til almindelige scrollehjul.
Product specifications
| Product Description | Logitech Marathon M705 - mouse - 2.4 GHz |
| Features | Scrolling wheel (4-way), battery indicator, on/off power switch, Logitech Unifying receiver, tiltable scroll wheel, hyper-fast scrolling, forward button, backward button |
| Dimensions (WxDxH) | 7.1 cm x 10.9 cm x 4.2 cm |
| Weight | 135 g |
| OS Required | Microsoft Windows 7 / 8 / 10 or later, Apple MacOS X 10.11 or later |
| Device Type | Mouse |
| Battery | AA type |
| Connectivity Technology | Wireless - 2.4 GHz |
| Movement Detection Technology | Laser |
| Orientation | Right-handed |
| Wireless Receiver | USB wireless receiver |
General features
| Device Type | Mouse |
| Wireless Receiver | USB wireless receiver |
| Orientation | Right-handed |
| Width | 7.1 cm |
| Depth | 10.9 cm |
| Height | 4.2 cm |
| Weight | 135 g |
Ports
| Interfaces | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
Compliance
| Included Accessories | 2 AA batteries |
Software
| OS Required | Microsoft Windows 7 / 8 / 10 or later, Apple MacOS X 10.11 or later |
Battery
| Type | AA type |
| Run Time (Up To) | 3 years |
Input device
| Connectivity Technology | Wireless |
| Interface | 2.4 GHz |
| Movement Detection Technology | Laser |
| Features | Scrolling wheel (4-way), battery indicator, on/off power switch, Logitech Unifying receiver, tiltable scroll wheel, hyper-fast scrolling, forward button, backward button |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu



