
LENOVOSKU: 63D8MAT3EU-02
ThinkVision T24v-30 FHD/CAM/Speak 24''Monitor
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
118,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkVision T24v-30 - LED monitor - Full HD (1080p) - 24"
| Dimensions (WxDxH) | 53.98 cm x 19.97 cm x 54.28 cm - with stand (highest position) |
| Weight | 6 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (extreme), 6 ms (typical) |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Localisation | English / Europe |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Compliant Standards | RoHS, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, TUV Eyesafe Display Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Raven black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class E |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 75 Hz |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo Campus |
| Environmental Standards | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Pixel Pitch | 0.274 mm |
| Input Connectors | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (highest position) | 53.98 cm x 19.97 cm x 54.28 cm |
| Built-in Webcam | 2 Megapixel - 1920 x 1080 |
| Colour Gamut | 99% sRGB |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/1332238 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 24" |
| Viewable Size | 23.8" |
| Built-in Devices | Camera, USB 3.2 Gen 1 hub |
| Pixel Per Inch | 93 |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Cables Included | 1 x DisplayPort cable - 1.8 m ¦ 1 x USB-A to USB-B cable - 1.8 m |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption (Typical) | 18 Watt |
| Power Consumption (Max) | 60 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Power Consumption SDR (On mode) | 17 kWh/1000h |
| Included Software | Lenovo ThinkColour |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Type | Microphone |
| Output Power / Channel | 3 Watt |
| Interfaces | VGA ¦ HDMI ¦ DisplayPort 1.2 ¦ USB-B 3.2 Gen 1 upstream ¦ USB 2.0 ¦ 3 x USB 3.2 Gen 1 downstream ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Dimensions & Weight Details | With stand (lowest position) - width: 53.98 cm - depth: 19.97 cm - height: 38.78 cm - weight: 6 kg ¦ With stand (highest position) - width: 53.98 cm - depth: 19.97 cm - height: 54.28 cm - weight: 6 kg ¦ Without stand - width: 53.98 cm - depth: 5.39 cm - height: 36.33 cm - weight: 4 kg |
| Shipping Width | 59 cm |
| Shipping Depth | 17.8 cm |
| Shipping Height | 42.2 cm |
| Shipping Weight | 8.5 kg |
| Tilt Angle | -5/+23.5 |
| Swivel Angle | 90 |
| Rotation Angle | 90 |
| Height Adjustment | 155 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| TCO Certified | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
Legion R27fc-30 - 27" FHD Curved Monitor - HDMI,DP
118,00 €

NovoNa zalogi
SAMSUNG
Samsung Odyssey G5 S27CG554EU-G55C/QHD 27"Monitor
118,00 €

Novo
Tesla
TV sprejemnik Tesla 32,0" 81 cm 32E325BH 1366x768 LED 3xHDMI 2xUSB 60Hz
117,93 €

Novo
Dell
Monitor Dell 60,5 cm (23,8") E2425H 1920x1080 75Hz VA 5ms VGA DisplayPort 3H NTSC83%
117,84 €