
SAMSUNGSKU: LS27CG554EUXEN
Samsung Odyssey G5 S27CG554EU-G55C/QHD 27"Monitor
NovoNa zalogi (26 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
118,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Samsung Odyssey G5 S27CG554EU - G55C Series - LED monitor - curved - QHD - 27" - HDR
| Dimensions (WxDxH) | 61.66 cm x 27.26 cm x 47.74 cm - with stand |
| Weight | 4.1 kg |
| Panel Type | VA |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Response Time | 1 ms (MPRT) |
| Contrast Ratio | 2500:1 |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class F |
| Voltage | AC 100-240 V |
| Native Resolution | QHD 2560 x 1440 at 165 Hz |
| Energy Consumption per Year | 38 kWh |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort |
| Display Position Adjustments | Tilt |
| Curved Screen | Yes (1000R) |
| Dimensions (WxDxH) - with stand | 61.66 cm x 27.26 cm x 47.74 cm |
| Adaptive-Sync Technology | AMD FreeSync |
| HDR Capable | HDR10 |
| Gaming | Yes |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1778000 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Energy Class (HDR) | Class G |
| Diagonal Size | 27" |
| HDR Format | HDR10 |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | LED backlight |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V |
| Power Consumption SDR (On mode) | 26 kWh/1000h |
| Power Consumption HDR (On mode) | 41 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 26 Watt |
| Power Consumption (Max) | 40 Watt |
| Power Consumption Stand by | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Min Operating Temperature | 10 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 80% (non-condensing) |
| Interfaces | DisplayPort 1.2 (HDCP 2.2) ¦ HDMI (HDCP 2.2) ¦ Headphones (mini-jack) |
| Dimensions & Weight Details | With stand - width: 61.66 cm - depth: 27.26 cm - height: 47.74 cm - weight: 4.1 kg ¦ Without stand - width: 61.66 cm - depth: 12 cm - height: 38.28 cm - weight: 3.7 kg |
| Shipping Width | 67.9 cm |
| Shipping Depth | 18.8 cm |
| Shipping Height | 43.8 cm |
| Shipping Weight | 5.7 kg |
| Tilt Angle | -2/+18 |
| VESA Mounting Interface | 75 x 75 mm |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
Legion R27fc-30 - 27" FHD Curved Monitor - HDMI,DP
118,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
ThinkVision T24v-30 FHD/CAM/Speak 24''Monitor
118,00 €

Novo
Tesla
TV sprejemnik Tesla 32,0" 81 cm 32E325BH 1366x768 LED 3xHDMI 2xUSB 60Hz
117,93 €

Novo
Dell
Monitor Dell 60,5 cm (23,8") E2425H 1920x1080 75Hz VA 5ms VGA DisplayPort 3H NTSC83%
117,84 €