
LENOVOSKU: 67B6GAC1EU-02
Legion R27fc-30 - 27" FHD Curved Monitor - HDMI,DP
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
118,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo Legion R27fc-30 - LED monitor - curved - Full HD (1080p) - 27"
| Dimensions (WxDxH) | 61.03 cm x 25.88 cm x 52.08 cm - with stand (highest position) |
| Weight | 6.2 kg |
| Panel Type | VA |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Response Time | 0.5 ms (MPRT), 1 ms (Level 4), 2 ms (Level 3), 4 ms (Level 2), 6 ms (Level 1) |
| Contrast Ratio | 3000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Localisation | English / Europe |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Compliant Standards | RoHS, VOC, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), TUV Rheinland Eyesafe 2.0 Display |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Raven black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class E |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 240 Hz |
| Pixel Pitch | 0.3114 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Curved Screen | Yes (1500R) |
| Adaptive-Sync Technology | AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (highest position) | 61.03 cm x 25.88 cm x 52.08 cm |
| Colour Gamut | 99% sRGB, 90% DCI-P3 |
| Gaming | Yes |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1621309 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Energy Class (HDR) | Class G |
| Diagonal Size | 27" |
| Viewable Size | 27" |
| Pixel Per Inch | 82 |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Included Accessories | VESA mount |
| Cables Included | 1 x power cable - 1.8 m ¦ 1 x DisplayPort cable - 1.8 m |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 21 kWh/1000h |
| Power Consumption HDR (On mode) | 45 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 24 Watt |
| Power Consumption (Max) | 47 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Included Software | Lenovo Artery |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Type | Speakers - stereo |
| Output Power / Channel | 3 Watt |
| Interfaces | 2 x HDMI ¦ DisplayPort 1.4 ¦ Audio line-out |
| Dimensions & Weight Details | With stand (highest position) - width: 61.03 cm - depth: 25.88 cm - height: 52.08 cm - weight: 6.2 kg ¦ With stand (lowest position) - width: 61.03 cm - depth: 25.88 cm - height: 38.58 cm - weight: 6.2 kg ¦ Without stand - width: 61.03 cm - depth: 8.27 cm - height: 36.73 cm - weight: 4.3 kg |
| Shipping Width | 82 cm |
| Shipping Depth | 18.7 cm |
| Shipping Height | 50 cm |
| Shipping Weight | 10.3 kg |
| Tilt Angle | -5/+22 |
| Swivel Angle | 30 |
| Rotation Angle | -90/+90 |
| Height Adjustment | 135 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
SAMSUNG
Samsung Odyssey G5 S27CG554EU-G55C/QHD 27"Monitor
118,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
ThinkVision T24v-30 FHD/CAM/Speak 24''Monitor
118,00 €

Novo
Tesla
TV sprejemnik Tesla 32,0" 81 cm 32E325BH 1366x768 LED 3xHDMI 2xUSB 60Hz
117,93 €

Novo
Dell
Monitor Dell 60,5 cm (23,8") E2425H 1920x1080 75Hz VA 5ms VGA DisplayPort 3H NTSC83%
117,84 €