
LENOVOSKU: 63F2RAT3EU-02
ThinkVision P34w-20 34" Curved WQHD USB-C dock
NovoLe še 2 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
382,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkVision P34w-20 - LED monitor - curved - 34.14"
| Dimensions (WxDxH) | 81.73 cm x 24.5 cm x 46.93 cm - with stand (lowest position) |
| Weight | 10.8 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (extreme), 6 ms (normal) |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately), Tiny support, Nano support |
| Localisation | English / Europe |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 34.14" |
| Compliant Standards | RoHS, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, TUV Hardware Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), Eyesafe Certification |
| Colour Support | 1.07 billion colours |
| Colour | Raven black |
| Bundled with | ThinkVision MC 50 monitor webcam |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Energy Class | Class F |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | UWQHD 3440 x 1440 |
| Environmental Standards | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Pixel Pitch | 0.2325 mm |
| Input Connectors | 2xHDMI, 2xDisplayPort, USB-C |
| Display Position Adjustments | Height, swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Curved Screen | Yes (3800R) |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (lowest position) | 81.73 cm x 24.5 cm x 46.93 cm |
| Colour Gamut | 99% sRGB |
| Built-in Ethernet | Yes |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/724811 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 34.14" |
| Built-in Devices | KVM Switch, USB 3.2 Gen 1 hub, Ethernet network adapter |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Vertical Refresh Rate | 60 Hz |
| Pixel Per Inch | 109 |
| Energy Class (HDR) | Class G |
| USB Power Delivery | 100 Watt |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Cables Included | 1 x DisplayPort cable - 1.8 m ¦ 1 x power cable - 1.8 m ¦ 1 x USB-C to USB-A cable - 1.8 m ¦ 1 x USB-C cable - 1.8 m |
| Included Accessories | VESA mount |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption Sleep | 0.3 Watt |
| Power Consumption Stand by | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Power Consumption (Max) | 230 Watt |
| Power Consumption (Typical) | 36 Watt |
| Power Consumption HDR (On mode) | 34 kWh/1000h |
| Power Consumption SDR (On mode) | 32 kWh/1000h |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Included Software | Lenovo ThinkColour |
| Type | Speakers |
| Output Power / Channel | 3 Watt |
| Interfaces | USB-C 3.2 Gen 1 upstream/DisplayPort 1.2 Alt Mode with Power Delivery ¦ USB-C 3.2 Gen 1 downstream ¦ USB 3.2 Gen 1 upstream (Type B) ¦ 3 x USB 3.2 Gen 1 downstream ¦ 2 x HDMI ¦ DisplayPort 1.2 ¦ DisplayPort output ¦ LAN ¦ Audio line-out |
| Dimensions & Weight Details | With stand (lowest position) - width: 81.73 cm - depth: 24.5 cm - height: 46.93 cm - weight: 10.8 kg ¦ With stand (highest position) - width: 81.73 cm - depth: 24.5 cm - height: 62.14 cm - weight: 10.8 kg ¦ Without stand - width: 81.73 cm - depth: 7.68 cm - height: 37.27 cm - weight: 7.4 kg |
| Shipping Width | 93.7 cm |
| Shipping Depth | 22 cm |
| Shipping Height | 47.5 cm |
| Shipping Weight | 15.5 kg |
| Tilt Angle | -5/+35 |
| Height Adjustment | 150 mm |
| Swivel Angle | 45 |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| TCO Certified | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9 |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
DELL
Dell Pro Plus P3425WE 34''UWQHD/USB-C-Hub/DP/RJ-45
382,00 €

Novo
Lenovo
Prenosni monitor Lenovo 35,6 cm (14,0") M14d 2240x1400 IPS 6ms 2xUSB-C sRGB100% ThinkVision
M1
382,53 €

Novo
Lenovo
Monitor Lenovo 68,6 cm (27,0") P27h-30 2560x1440 IPS 4ms HDMI DisplayPort USB-C 100W DP-Out 4xUSB3.2 USB-C-Out Pivot sRGB99% RJ45 ThinkVision
380,59 €

Novo
Iiyama
Monitor Iiyama 86,4 cm (34,0") GCB3480WQSU-B1 3440x1440 Curved Gaming 180Hz VA 4ms 2xHDMI 2xDisplayPort 2xUSB3.2 HAS Zvočniki 2x3W FreeSync Premium Pro HDR400 G-Master
384,46 €