
DELLSKU: DELL-P3425WE
Dell Pro Plus P3425WE 34''UWQHD/USB-C-Hub/DP/RJ-45
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
382,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Dell Pro Plus P3425WE - LED monitor - curved - 34.1"
| Dimensions (WxDxH) | 81.595 cm x 22.942 cm x 54.125 cm - with stand (highest position) |
| Weight | 9.91 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Response Time | 5 ms (fast), 8 ms (normal) |
| Contrast Ratio | 1500:1 |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately), integrated cable management, VESA interface support |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 34.1" |
| Compliant Standards | Plug and Play, RoHS, BFR-free, DisplayPort 1.4, HDCP 1.4, PVC-free, TUV Rheinland Eye Comfort Certification (4-star) |
| Colour Support | 1.07 billion colours |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Energy Class | Class F |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | UWQHD 3440 x 1440 at 100 Hz |
| Bundled Services | 3 years Basic Hardware Service with Advanced Exchange after remote diagnosis |
| Pricing Type | BTO |
| Environmental Standards | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generation 10, for displays, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Pixel Pitch | 0.2325 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display Position Adjustments | Height, swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare, 3H Hard Coating |
| Power Consumption (On mode) | 28.7 W |
| Curved Screen | Yes (3800R) |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (highest position) | 81.595 cm x 22.942 cm x 54.125 cm |
| Colour Gamut | 99% sRGB (CIE 1931) |
| Built-in Ethernet | Yes |
| Carbon Footprint | 339 kg carbon emissions |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2141837 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 34.1" |
| Viewable Size | 34" |
| Built-in Devices | KVM Switch, USB 3.2 Gen 1/USB-C hub |
| USB Power Delivery | 90 Watt |
| Pixel Per Inch | 110 |
| Vertical Refresh Rate | 30 - 100 Hz |
| Horizontal Refresh Rate | 28 - 151 kHz |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | LED backlight |
| Included Accessories | Cable tie |
| Cables Included | 1 x DisplayPort 1.4 cable - DisplayPort to DisplayPort - 1.8 m ¦ 1 x USB-C 3.2 Gen 1 cable - USB-C - 1.8 m ¦ 1 x USB 3.2 Gen 1 cable - USB Type A to B - 1.8 m |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 29 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 27.6 Watt |
| Power Consumption (Max) | 200 Watt |
| Power Consumption Stand by | 0.3 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Included Software | Dell Display Manager |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 80% (non-condensing) |
| Interfaces | DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4) ¦ HDMI (HDCP 1.4) ¦ USB-C upstream/DisplayPort 1.4 Alt Mode with Power Delivery (power up to 90W) ¦ USB-B 3.2 Gen 1 upstream ¦ USB-C 3.2 downstream with Power Charging (power up to 15W) ¦ 3 x USB 3.2 Gen 1 downstream ¦ LAN (RJ-45) |
| Dimensions & Weight Details | With stand (lowest position) - width: 81.595 cm - depth: 22.942 cm - height: 39.125 cm - weight: 9.91 kg ¦ With stand (highest position) - width: 81.595 cm - depth: 22.942 cm - height: 54.125 cm - weight: 9.91 kg ¦ Without stand - width: 81.595 cm - depth: 8.298 cm - height: 35.8 cm - weight: 6.9 kg |
| Shipping Weight | 14.36 kg |
| Tilt Angle | -5/+21 |
| Swivel Angle | 60 |
| Height Adjustment | 150 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| TCO Certified | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generation 10, for displays |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
| Manufacturing (kg CO2e) | 133.566 |
| Logistics (kg CO2e) | 27.12 |
| Use (kg CO2e) | 140.007 |
| EOL (kg CO2e) | 38.646 |
| Total Carbon w/o Use Phase (kg CO2e) | 198.993 |
| PAIA Version | GaBi version 1, 2024 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
ThinkVision P34w-20 34" Curved WQHD USB-C dock
382,00 €

Novo
Lenovo
Prenosni monitor Lenovo 35,6 cm (14,0") M14d 2240x1400 IPS 6ms 2xUSB-C sRGB100% ThinkVision
M1
382,53 €

Novo
Lenovo
Monitor Lenovo 68,6 cm (27,0") P27h-30 2560x1440 IPS 4ms HDMI DisplayPort USB-C 100W DP-Out 4xUSB3.2 USB-C-Out Pivot sRGB99% RJ45 ThinkVision
380,59 €

Novo
Iiyama
Monitor Iiyama 86,4 cm (34,0") GCB3480WQSU-B1 3440x1440 Curved Gaming 180Hz VA 4ms 2xHDMI 2xDisplayPort 2xUSB3.2 HAS Zvočniki 2x3W FreeSync Premium Pro HDR400 G-Master
384,46 €