
LENOVOSKU: 12NAGAT1EUEAN: MONITOR
ThinkCentre TIO24 G5 24”FHD/Cam/DP
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
159,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 - LED monitor - Full HD (1080p) - 24"
| Dimensions (WxDxH) | 53.98 cm x 20.76 cm x 53.96 cm - with stand (highest position) |
| Weight | 6 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (extreme mode), 6 ms (typical) |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately), Tiny support |
| Localisation | English / Europe |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Compliant Standards | CCC, RoHS 2011/65/EU, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, China Energy standard Tier 1, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), TUV Rheinland Eyesafe 2.0 Display |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Raven black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class D |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Environmental Standards | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Pixel Pitch | 0.275 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (highest position) | 53.98 cm x 20.76 cm x 53.96 cm |
| Colour Gamut | 99% sRGB |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1541544 |
| Diagonal Size | 24" |
| Viewable Size | 23.8" |
| Built-in Devices | KVM Switch, 1080p webcam, USB 3.2 Gen 1 hub |
| Pixel Per Inch | 93 |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 14 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 14 Watt |
| Power Consumption (Max) | 34 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Included Software | Lenovo ThinkColour |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Type | Speakers - stereo |
| Output Power / Channel | 3 Watt |
| Interfaces | DisplayPort 1.2 ¦ HDMI ¦ USB-C 3.2 Gen 1 upstream (Type B) ¦ USB 3.2 Gen 1 downstream |
| Dimensions & Weight Details | With stand (highest position) - width: 53.98 cm - depth: 20.76 cm - height: 53.96 cm - weight: 6 kg ¦ With stand (lowest position) - width: 53.98 cm - depth: 20.76 cm - height: 38.46 cm - weight: 6 kg ¦ Without stand - width: 53.98 cm - depth: 7.28 cm - height: 36.76 cm - weight: 3.7 kg |
| Shipping Width | 62 cm |
| Shipping Depth | 18.7 cm |
| Shipping Height | 42 cm |
| Shipping Weight | 9.5 kg |
| Tilt Angle | -5/23.5 |
| Swivel Angle | 90 |
| Rotation Angle | -5/+90 |
| Height Adjustment | 155 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| TCO Certified | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Philips
Monitor Philips 68,6 cm (27,0") 275V8LA 2560x1440 VA 5ms 2xHDMI DisplayPort Zvočniki 3H
158,41 €

Novo
Samsung
Monitor Samsung 68,6 cm (27,0") S27DG302EU 1920x1080 Gaming 180Hz VA 1ms HDMI DisplayPort Pivot sRGB95% FreeSync OdysseyG3
158,41 €

Novo
AOC
Monitor AOC 60,5 cm (23,8") C24G2U 1920x1080 Curved Gaming 165Hz VA 4ms VGA 2xHDMI DisplayPort 4xUSB3.0 Pivot Zvočniki FreeSync
159,93 €

NovoNa zalogi
HP
HP 724pf-Series 7 Pro/FHD/IPS/HDMI/DP 24'' Monitor
160,00 €