
LENOVOSKU: 21F7S8KM01-GEAN: 21F7
T14s G4 i7-1370P/16GB/512M2/WUXGA/F/C/NOOS
THINKPAD T14S G4
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
849,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | 6C+8c Intel Core i7-1370P |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 WUXGA |
| Grafična kartica | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| Operacijski sistem | No OS |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | ES |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 21F7S8KM01-G |
| EAN | 21F7 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno
Lenovo
Notesnik RNW 14" Lenovo ThinkPad X1 Yoga G6 i5-1145G7 / 16GB / SSD512GB / 1920x1200 / WLAN / LTE / BT / CAM / Touch / FP / pisalo / BL / Win 11 PRO / SLO gravura / A+ / 24m garancije
i516GB512GB SSD
851,76 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
T14 G5 U5-125U/32GB/512M2/WUXGA/MT/F/C(IR)/W11P
Intel Core Ultra 5 125U32GB512GB SSD M.2
854,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
830 G11 U7-155U/16GB/512M2/WUXGA/4G/F/B/C/W11P
Intel Core Ultra 7 155U16GB512GB SSD NVMe M.2
854,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
P14s G4 R7 Pro 7840U/16GB/512M2/WUXGA/4U/F/W11P
OctalCore AMD Ryzen 7 Pro...16GB512GB SSD M.2
857,00 €