
LENOVOSKU: 21K50032MB-SEAN: 21K5
P14s G4 R7 Pro 7840U/16GB/512M2/WUXGA/4U/F/W11P
THINKPAD P14S G4
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
857,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | OctalCore AMD Ryzen 7 Pro 7840U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 WUXGA |
| Grafična kartica | AMD Radeon 780M |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | BE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 21K50032MB-S |
| EAN | 21K5 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
830 G11 U7-155U/16GB/512M2/WUXGA/4G/F/B/C/W11P
Intel Core Ultra 7 155U16GB512GB SSD NVMe M.2
854,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
T14 G5 U5-125U/32GB/512M2/WUXGA/MT/F/C(IR)/W11P
Intel Core Ultra 5 125U32GB512GB SSD M.2
854,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
830 G11 U5 125U/16GB/256M2/WUXGA/F/B/C/W11P
862,00 €
Obnovljeno
Lenovo
Notesnik RNW 14" Lenovo ThinkPad X1 Yoga G6 i5-1145G7 / 16GB / SSD512GB / 1920x1200 / WLAN / LTE / BT / CAM / Touch / FP / pisalo / BL / Win 11 PRO / SLO gravura / A+ / 24m garancije
i516GB512GB SSD
851,76 €