
LENOVOSKU: TLT14SG1RES01BEAN: 20UJ
T14s G1 R5 PRO 4650U/8GB/256M2/FHD/C/W11P
THINKPAD T14S G1
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
275,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen 5 PRO 4650U |
| RAM | 8GB |
| Disk | 256GB SSD M2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | ES |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLT14SG1RES01B |
| EAN | 20UJ |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
3 14IGL05 N4020/8GB/256M2/FHD/C/W11
Intel Celeron N40208GB256GB SSD NVMe M.2
275,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
640 G9 i5-1245U/16GB/256M2/FHD/4U/B/C/W10P_COA
Intel Core i5 1245U16GB256GB SSD NVMe
274,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
640 G9 i5-1245U/16GB/256M2/FHD/4U/B/C/W10P_COA
Intel Core i5 1245U0GB
274,00 €
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo ThinkPad X270 i5-6th/8/512ssd/CAM/W10p rabljen 1l
i5-6th8GB
273,20 €