
HPSKU: 7K77-113384-08-BEAN: 7K774EC
640 G9 i5-1245U/16GB/256M2/FHD/4U/B/C/W10P_COA
ELITEBOOK 640 G9
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
274,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 1245U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD NVMe |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 7K77-113384-08-B |
| EAN | 7K774EC |
Opis izdelka
HP EliteBook 640 G9 Notebook - 14" - Intel Core i5 - 1245U - 16 GB RAM - 256 GB SSD
| Processor | Intel Core i5 (12th Gen) - 1245U / 1.2 GHz, up to 4.4 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB (2 x 8 GB) |
| Display | 14" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro (available through downgrade rights from Windows 11 Pro) + Windows 11 Pro Licence |
| Dimensions (WxDxH) | 32.19 cm x 21.39 cm x 1.99 cm |
| Weight | 1.37 kg |
| Battery | 3-cell |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Features | Multi-touch clickpad, gesture function, spill-resistant |
| Networking | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet |
| Product Type | Notebook |
| Input Device | ClickPad |
| Memory | 16 GB DDR4 (2 x 8 GB) |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 256 GB SSD - NVMe, TLC, SED |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 3200 MT/s |
| Rated Speed | 3200 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 260-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 0 |
| Main Storage | 256 GB SSD PCIe - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC), Self-Encrypting Drive |
| Integrated Options | HP Tamper Lock |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 65W EM Smart AC Adapter |
| Compliant Standards | Wi-Fi CERTIFIED |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 200 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP Secure Erase, HP Client Catalogue (free download), HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP QuickDrop, HP Client Management Script Library (free download), HP BIOSphere Gen6, HP Wake on WLAN, myHP, Touchpoint Customiser for Commercial, HP Image Assistant Gen5 (free download), HP Client Security Manager Gen7, HP Smart Support (free download), HP Quick Touch, HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP Patch Assistant (free download), HP Sure Recover Gen5, HP Sure Run Gen5, HP Sure Start Gen7, HP Driver Packs (free download), HP Manageability Integration Kit Gen4 (free download) |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 250 cd/m² |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Capacity | 42 Wh |
| Wireless | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| Ethernet Controller | Intel I219-V |
| Remote Management Protocol | SNMP 2 |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 6.9 cm x 44.9 cm x 30.5 cm |
| CPU | Intel Core i5 (12th Gen) 1245U / 1.2 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.4 GHz |
| Number of Cores | 10-core |
| Performance Cores | 2 |
| Efficient Cores | 8 |
| Cache | L3 - 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Video System Features | Functions as Intel UHD graphics (for single-channel memory) |
| Camera | Yes - HD |
| Video Resolutions | 720p |
| Camera Features | Privacy shutter, Temporal Noise Reduction |
| Sound | Dual stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3247-CG |
| Input | AC 115/230 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V, 8 A |
| Interfaces Details | 2 x USB 3.2 Gen 1 ¦ LAN ¦ USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ USB 3.2 Gen 1 (charging) |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
640 G9 i5-1245U/16GB/256M2/FHD/4U/B/C/W10P_COA
Intel Core i5 1245U0GB
274,00 €
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo ThinkPad X270 i5-6th/8/512ssd/CAM/W10p rabljen 1l
i5-6th8GB
273,20 €
Na zalogi
HP
notebook HP EliteBook 1040 G1 i5/8/180SSD/HD+/CAM/W10p rabljen 1l
8GB180GB SSD
273,13 €
Na zalogi
HP
notebook HP EliteBook 1040 G1 i5/8/HD+/CAM/W10p rabljen 1l
8GB
273,13 €