HPSKU: 4D0Y-113429-08-BEAN: 4D0Y5AV
640 G9 i5-1245U/16GB/256M2/FHD/4U/B/C/W10P_COA
ELITEBOOK 640 G9
Obnovljeno - dobroLe še 3 na zalogi!
274,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 1245U |
| RAM | 0GB |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | No OS |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 4D0Y-113429-08-B |
| EAN | 4D0Y5AV |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
640 G9 i5-1245U/16GB/256M2/FHD/4U/B/C/W10P_COA
Intel Core i5 1245U16GB256GB SSD NVMe
274,00 €
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo ThinkPad X270 i5-6th/8/512ssd/CAM/W10p rabljen 1l
i5-6th8GB
273,20 €
Na zalogi
HP
notebook HP EliteBook 1040 G1 i5/8/HD+/CAM/W10p rabljen 1l
8GB
273,13 €
Na zalogi
HP
notebook HP EliteBook 1040 G1 i5/8/180SSD/HD+/CAM/W10p rabljen 1l
8GB180GB SSD
273,13 €