
LENOVOSKU: 20T0-99380-08-CEAN: 20T0
T14s G1 i5-10210U/8GB/256M2/FHD/F/C/W11P_OS
THINKPAD T14S G1
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
258,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 30 dni garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | QuadCore Intel Core i5-10210U |
| RAM | 8GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | US |
| Garancija | Garancija: 30 dni garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 20T0-99380-08-C |
| EAN | 20T0 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
5 14ITL05 i5-1135G7/8GB/256M2/FHD/C/W11
Intel Core i5 1135G78GB256GB SSD NVMe M.2
257,00 €

ObnovljenoNa zalogi
HP
840 G8 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/B/C(IR)/W11P
Intel Core i5 1145G78GB256GB SSD NVMe M.2
260,00 €

ObnovljenoNa zalogi
HP
840 G8 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/B/C(IR)/W11P
QuadCore Intel Core i5-11...16GB256GB SSD M.2
260,00 €

ObnovljenoNa zalogi
HP
840 G8 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/F/B/C/W11P
QuadCore Intel Core i5-11...16GB256GB SSD M.2
260,00 €