
LENOVOSKU: 82FE00A1UK-BEAN: 82FE
5 14ITL05 i5-1135G7/8GB/256M2/FHD/C/W11
IDEAPAD 5 14ITL05
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
257,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 1135G7 |
| RAM | 8GB |
| Disk | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Blue |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 82FE00A1UK-B |
| EAN | 82FE |
Opis izdelka
Lenovo IdeaPad 5 14ITL05 - 14" - Intel Core i5 - 1135G7 - 8 GB RAM - 256 GB SSD - UK
| Processor | Intel Core i5 (11th Gen) - 1135G7 / 2.4 GHz, up to 4.2 GHz / 8 MB Cache |
| RAM | 8 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" LED backlight 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 10 Home in S mode - English |
| Dimensions (WxDxH) | 32.157 cm x 21.159 cm x 1.99 cm |
| Weight | 1.39 kg |
| Battery | Up to 9 hours |
| Keyboard | UK |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 1 year - pick-up and return |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Product Type | Notebook |
| Localisation | Language: English / region: United Kingdom |
| Memory | 8 GB DDR4 (provided memory is soldered) |
| Colour | Abyss blue |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 256 GB SSD - NVMe |
| Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Integrated Webcam | Yes |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 3200 MT/s |
| Rated Speed | 1600 MHz |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year - pick-up and return |
| Main Storage | 256 GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Aluminum, polycarbonate ABS |
| Surface Finish | Anodising |
| Features | Multi-touch touchpad, buttonless touchpad |
| Included Accessories | Power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Localization | Language: English / region: United Kingdom |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Software Included | Microsoft Office (Trial) |
| Type | Keyboard, touchpad |
| LCD Backlight Technology | LED backlight |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Capacity | 44.5 Wh |
| Run Time | Up to 9 hours |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Wireless Controller | M.2 Card |
| CPU | Intel Core i5 (11th Gen) 1135G7 / 2.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.2 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Cache | 8 MB |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Max Monitors Supported | 2 external monitor(s) |
| Camera | Yes - 720p |
| Camera Features | Privacy shutter |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Keyboard Layout | UK |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ USB-C 3.2 Gen 1 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Memory Card Reader | 4 in 1 (SD Card, MultiMediaCard, SDHC Card, SDXC Card) |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| TCO Certified | - |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
T14s G1 i5-10210U/8GB/256M2/FHD/F/C/W11P_OS
QuadCore Intel Core i5-10...8GB256GB SSD M.2
258,00 €

ObnovljenoNa zalogi
HP
850 G8 i5-1135G7/8GB/256M2/FHD/F/B/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-11...8GB256GB SSD M.2
255,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
5410 i5-8365U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-8365U16GB256GB SSD M2
255,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 Aero G8 i5-1145G7/32GB/256M2/FHD/F/B/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-11...32GB256GB SSD M.2
255,00 €