
HPSKU: 45Y0-108871-08-CEAN: 45Y09EC
840 G8 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/F/B/C/W11P
ELITEBOOK 840 G8
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
260,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 30 dni garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 1145G7 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 30 dni garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 45Y0-108871-08-C |
| EAN | 45Y09EC |
Opis izdelka
HP EliteBook 840 G8 Notebook - 14" - Intel Core i5 - 1145G7 - vPro - 16 GB RAM - 256 GB SSD
| Processor | Intel Core i5 (11th Gen) - 1145G7 / 2.6 GHz, up to 4.4 GHz / 8 MB Cache |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Display | 14" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 10 Pro 64-bit Edition (available through downgrade rights from Windows 11 Pro) + Windows 11 Pro Licence |
| Dimensions (WxDxH) | 32.35 cm x 21.47 cm x 1.78 cm |
| Weight | 1.35 kg |
| Battery | 3-cell - up to 15.75 hours |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Features | Spill-resistant, multi-touch clickpad, gesture function, precision touchpad, glass clickpad |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Product Type | Notebook |
| Input Device | Pointing stick, ClickPad |
| Memory | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB) |
| Platform Technology | Intel vPro Platform |
| Environmental Standards | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 256 GB SSD - NVMe, HP Value |
| Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 3200 MHz |
| Rated Speed | 3200 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 260-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Main Storage | 256 GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0 x2 - NVM Express (NVMe), HP Value |
| Case Material | Aluminum |
| Integrated Options | Hall sensor, HP Tamper Lock |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | Power adapter |
| Compliant Standards | IEEE 802.11d, IEEE 802.1x, IEEE 802.11i, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 200 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 0.75 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 1.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, Windows Defender, HP Secure Erase, HP Wireless Button Driver, HP BIOS Configuration Utility (free download), HP Client Catalogue (free download), HP Image Assistant (free download), HP PC Hardware Diagnostics, HP LAN-WLAN Protection, HP Notifications, HP System Software Manager (free download), HP Connection Optimizer, HP Privacy Settings, HP QuickDrop, HP Client Management Script Library (free download), HP BIOSphere Gen6, myHP, HP Noise Cancellation Software, HP Client Security Manager Gen7, HP Smart Support (free download), HP Manageability Integration Kit Gen4 (free download) |
| Type | Keyboard, pointing stick, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 250 cd/m² |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Capacity | 53 Wh |
| Run Time | Up to 15.75 hours |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6 AX 201 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| CPU | Intel Core i5 (11th Gen) 1145G7 / 2.6 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.4 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Cache | L3 - 8 MB |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Camera | Yes - HD |
| Video Resolutions | 720p |
| Camera Features | Privacy shutter |
| Sound | Stereo speakers, HP World Facing Microphone / 3-microphone array |
| Audio Features | Output: Bang & Olufsen Audio |
| Input | AC 115/230 V (50/60 Hz) |
| Output | 45 Watt, 19.5 V |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 1 (charging) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| TCO Certified | - TCO Certified Notebooks 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

ObnovljenoNa zalogi
HP
840 G8 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/F/B/C/W11P
QuadCore Intel Core i5-11...16GB256GB SSD M.2
260,00 €

ObnovljenoNa zalogi
HP
840 G8 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/B/C(IR)/W11P
Intel Core i5 1145G78GB256GB SSD NVMe M.2
260,00 €

ObnovljenoNa zalogi
HP
840 G8 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/B/C(IR)/W11P
QuadCore Intel Core i5-11...16GB256GB SSD M.2
260,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14s R5 PRO 4650U/8GB/256M2/FHD/C/W11P
R5 PRO8GB DDR4256GB SSD M.2
261,00 €