
HPSKU: 3Y4Q-108878-08-CEAN: 3Y4Q0EC
840 G8 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/B/C(IR)/W11P
ELITEBOOK 840 G8
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
260,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 30 dni garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 1145G7 |
| RAM | 8GB |
| Disk | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 30 dni garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 3Y4Q-108878-08-C |
| EAN | 3Y4Q0EC |
Opis izdelka
HP EliteBook 840 G8 Notebook - 14" - Intel Core i5 - 1145G7 - vPro - 8 GB RAM - 256 GB SSD
| Processor | Intel Core i5 (11th Gen) - 1145G7 / 2.6 GHz, up to 4.4 GHz / 8 MB Cache |
| RAM | 8 GB (1 x 8 GB) |
| Display | 14" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 10 Pro (available through downgrade rights from Windows 11 Pro) + Windows 11 Pro Licence |
| Dimensions (WxDxH) | 32.34 cm x 21.46 cm x 1.79 cm |
| Weight | 1.3 kg |
| Battery | 3-cell |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Features | Glass clickpad, multi-touch clickpad, precision touchpad, gesture function, spill-resistant |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.0 |
| Product Type | Notebook |
| Input Device | Pointing stick, ClickPad |
| Memory | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB) |
| Platform Technology | Intel vPro Platform |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 256 GB SSD - NVMe |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 3200 MHz |
| Rated Speed | 3200 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 260-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Main Storage | 256 GB SSD M.2 PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Aluminum |
| Integrated Options | Hall sensor |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), padlock loop |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 65 Watt Smart nPFC EM Barrel AC Adapter |
| Compliant Standards | CSA, UL, VCCI, BSMI, GOST, SABS, CCC, FCC, A-Tick, Common Criteria EAL4+, KC, CIT, low halogen, ICCP, BNCI |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 200 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 0.75 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 1.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Wireless Button Driver, HP Client Catalog, HP Driver Packs, HP BIOS Config Utility, HP Image Assistant, HP System Software Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Privacy Settings, HP QuickDrop, HP WorkWell, myHP, Touchpoint Customiser for Commercial, HSA Fusion for Commercial, HSA Telemetry for Commercial, HP Noise Cancellation Software, Tile, HP Manageability Integration Kit Gen4 |
| Type | Keyboard, pointing stick, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 72% NTSC |
| Keyboard Name | HP Premium Collaboration Keyboard |
| Capacity | 53 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.0 |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6 AX 201 |
| CPU | Intel Core i5 (11th Gen) 1145G7 / 2.6 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.4 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Cache | L3 - 8 MB |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Video System Features | Functions as Intel UHD graphics (for single-channel memory) |
| Camera | Yes - HD |
| Video Resolutions | 720p |
| Camera Features | IR privacy camera, camera shutter |
| Sound | Stereo speakers, 3 multi-array microphone |
| Audio Features | Output: Bang & Olufsen Audio |
| Input | AC 115/230 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 19.5 V, 11 A |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 1 (charging) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

ObnovljenoNa zalogi
HP
840 G8 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/F/B/C/W11P
QuadCore Intel Core i5-11...16GB256GB SSD M.2
260,00 €

ObnovljenoNa zalogi
HP
840 G8 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/F/B/C/W11P
Intel Core i5 1145G716GB256GB SSD NVMe M.2
260,00 €

ObnovljenoNa zalogi
HP
840 G8 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/B/C(IR)/W11P
QuadCore Intel Core i5-11...16GB256GB SSD M.2
260,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14s R5 PRO 4650U/8GB/256M2/FHD/C/W11P
R5 PRO8GB DDR4256GB SSD M.2
261,00 €