
TEQCYCLESKU: TLT14G1MX26BEAN: 20S0
T14 G1 i7-10610U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
THINKPAD T14 G1
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
385,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7 10610U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLT14G1MX26B |
| EAN | 20S0 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G9 i5-1245U/16GB/512M2/WUXGA/MT/4U/F/W10P_COA
Intel Core i5 1245U0GB
385,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G9 i5-1245U/16GB/512M2/WUXGA/4U/F/B/W10P_COA
Intel Core i5-1245U16GB512GB SSD M.2
385,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G1 i7-10510U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i7-10510U16GB256GB SSD M2
385,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G9 i5-1245U/16GB/512M2/FHD/4U/F/C(IR)/W10P_COA
Intel Core i5-1245U16GB512GB SSD M.2
385,00 €