HPSKU: 6B4Y-113981-08-BEAN: 6B4Y2AV
840 G9 i5-1245U/16GB/512M2/WUXGA/MT/4U/F/W10P_COA
ELITEBOOK 840 G9
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
385,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 1245U |
| RAM | 0GB |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | No OS |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | NO |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 6B4Y-113981-08-B |
| EAN | 6B4Y2AV |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G1 R5 Pro 4650U/16GB/512M2/FHD/C/W11P
AMD Ryzen 5 PRO 4650U16GB512SSD M2
385,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G9 i5-1245U/16GB/512M2/WUXGA/4U/F/B/W10P_COA
Intel Core i5-1245U16GB512GB SSD M.2
385,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G1 i7-10510U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i7-10510U16GB256GB SSD M2
385,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G9 i5-1245U/16GB/512M2/FHD/4U/F/C(IR)/W10P_COA
Intel Core i5-1245U16GB512GB SSD M.2
385,00 €