
HPSKU: 7D1K-113972-08-BEAN: 7D1K6EC
840 G9 i5-1245U/16GB/512M2/WUXGA/4U/F/B/W10P_COA
ELITEBOOK 840 G9
Obnovljeno - dobroNa zalogi (5 kos)
385,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-1245U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 WUXGA |
| Grafična kartica | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 7D1K-113972-08-B |
| EAN | 7D1K6EC |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G1 i7-10510U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i7-10510U16GB256GB SSD M2
385,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G9 i5-1245U/16GB/512M2/WUXGA/MT/4U/F/W10P_COA
Intel Core i5 1245U0GB
385,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G1 i7-10610U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i7 10610U16GB256GB SSD NVMe M.2
385,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G1 R5 Pro 4650U/16GB/512M2/FHD/C/W11P
AMD Ryzen 5 PRO 4650U16GB512SSD M2
385,00 €