
TEQCYCLESKU: TLT14G1MX22BEAN: 20S0
T14 G1 i7-10510U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
THINKPAD T14 G1
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (9 kos)
385,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7-10510U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLT14G1MX22B |
| EAN | 20S0 |
Opis izdelka
Lenovo Thinkpad T14 G1 - 14" - Intel Core i7 - 10510U - 16 GB RAM - 256 GB SSD - Nordic - refurbished
| Processor | Intel Core i7 (10th Gen) - 10510U / 1.8 GHz, up to 4.9 GHz / 8 MB Cache |
| RAM | 16 GB |
| Display | 14" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Keyboard | Nordic |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Product Type | Notebook |
| Memory | 16 GB |
| Pricing Type | Premium - refurbished |
| Storage | 256 GB SSD - NVMe |
| Service & Support | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Main Storage | 256 GB SSD M.2 - NVM Express (NVMe) |
| Included Accessories | Power adapter |
| Type | 14" |
| Widescreen | Yes |
| CPU | Intel Core i7 (10th Gen) 10510U / 1.8 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.9 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Cache | 8 MB |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics |
| Video System Features | Integrated graphics |
| Keyboard Layout | Nordic |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G1 R5 Pro 4650U/16GB/512M2/FHD/C/W11P
AMD Ryzen 5 PRO 4650U16GB512SSD M2
385,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G9 i5-1245U/16GB/512M2/WUXGA/MT/4U/F/W10P_COA
Intel Core i5 1245U0GB
385,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G9 i5-1245U/16GB/512M2/FHD/4U/F/C(IR)/W10P_COA
Intel Core i5-1245U16GB512GB SSD M.2
385,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G9 i5-1245U/16GB/512M2/WUXGA/4U/F/B/W10P_COA
Intel Core i5-1245U16GB512GB SSD M.2
385,00 €