
LENOVOSKU: 20YU0078FR-BEAN: 20YU
P17 G2 i5-11500H/16GB/512M2/FHD/GC/F/C(IR)/W11P
THINKPAD P17 G2
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
1064,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 11500H |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 17" |
| Tip zaslona | 17.3" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 20YU0078FR-B |
| EAN | 20YU |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad P17 Gen 2 - 17.3" - Intel Core i5 - 11500H - vPro - 16 GB RAM - 512 GB SSD - French
| Processor | Intel Core i5 (11th Gen) - 11500H / 2.9 GHz, up to 4.6 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB (2 x 8 GB) |
| Display | 17.3" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | NVIDIA T1200 / Intel UHD Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - French |
| Dimensions (WxDxH) | 41.544 cm x 28.081 cm x 3.245 cm |
| Weight | 3.564 kg |
| Keyboard | French |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Networking | Bluetooth 5.1, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), 2.5 Gigabit Ethernet |
| Product Type | Mobile workstation - 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: French / region: France |
| Input Device | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 16 GB DDR4 (2 x 8 GB) |
| Colour | Black |
| Platform Technology | Intel vPro Platform |
| Manufacturer Selling Program | TopSeller |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Video Memory | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Storage | 512 GB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe, Performance |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Repairability Index | 8.3 (out of 10) |
| Max RAM Supported | 128 GB |
| Technology | Lithium polymer |
| Rated Speed | 1600 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 260-pin |
| Slots Qty | 4 |
| Empty Slots | 2 |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe), Performance |
| Case Material | Glass-fibre (bottom), polyphenylene sulfide (top), glass-fibre reinforced plastic (top), polyamide (bottom), glass-fibre (top) |
| Features | Integrated memory controller |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Included Accessories | Power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Localization | Language: French / region: France |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 94 Wh |
| Wireless | Bluetooth 5.1, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 210 |
| Network Interface | 2.5 Gigabit Ethernet |
| CPU | Intel Core i5 (11th Gen) 11500H / 2.9 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.6 GHz |
| Number of Cores | 6-core |
| Performance Cores | 6 |
| Cache | 12 MB |
| Chipset | Intel WM590 |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA T1200 / Intel UHD Graphics |
| Camera | Yes - 720p |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, Windows Hello, fixed focus |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3306 |
| Keyboard Layout | French |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 170 Watt |
| Slots | 2 x M.2 (PCI Express 3.0 x4) (1 free) |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4a Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) ¦ 2.5 Gigabit Ethernet (RJ-45) |
| Memory Card Reader | Yes (SD Card) |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Na zalogi
Asus
notebook ASUS GV601RM-M6007W R7 16G 1T 3060 W11H
1065,49 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
Yoga 9 2-in-1 14IMH9 U7-155H/16GB/1TBM2/MT/F/P/W11
Intel Core Ultra 7 155H16GB1TB SSD NVMe M.2
1067,00 €
NovoNa zalogi
LENOVO
E14 G7 U7-255H/16GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
1058,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 8 G1a 13 R5 340/32GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
AMD Ryzen AI 5 34032GB512GB SSD NVMe
1070,00 €