
LENOVOSKU: 83AC0080GE-SEAN: 83AC
Yoga 9 2-in-1 14IMH9 U7-155H/16GB/1TBM2/MT/F/P/W11
YOGA 9 2-IN-1 14IMH9
Obnovljeno - dobroLe še 2 na zalogi!
1067,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 155H |
| RAM | 16GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" OLED |
| Ločljivost | 2880 x 1800 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Blue |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 83AC0080GE-S |
| EAN | 83AC |
Opis izdelka
Lenovo Yoga 9 2-in-1 14IMH9 - 14" - Intel Core Ultra 7 - 155H - Evo - 16 GB RAM - 1 TB SSD - German - with Lenovo YOGA 14-inch Sleeve (Cosmic Blue)
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 1) - 155H up to 4.8 GHz / 24 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" OLED touchscreen 2880 x 1800 / WQXGA+ @ 120 Hz |
| Graphics | Intel Arc Graphics |
| Operating System | Windows 11 Home - German |
| Dimensions (WxDxH) | 31.6 cm x 22 cm x 1.59 cm |
| Weight | 1.32 kg |
| Keyboard | German |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 months - on-site - response time: next business day |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Notebook - Yes - flip design |
| Localisation | Language: German / region: Germany |
| Input Device | Digitizer, digital pen |
| Memory | 16 GB LPDDR5X (provided memory is soldered) |
| Colour | Cosmic blue |
| Bundled with | Lenovo YOGA 14-inch Sleeve (Cosmic Blue) |
| Platform Technology | Intel Evo |
| Bundled Services | 3 Months Lenovo Premium Care |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe |
| Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 7467 MT/s |
| Rated Speed | 3734 MHz |
| Service & Support | Base warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 months - on-site - response time: next business day |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Aluminium (top), aluminium (bottom) |
| Surface Finish | Aluminium CNC (top), aluminium stamping (base) |
| Features | Multi-touch touchpad, buttonless touchpad, precision glass touchpad |
| Included Accessories | USB-C power adapter, Lenovo Slim Pen |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Localization | Language: German / region: Germany |
| Software Included | Microsoft Office (Trial) |
| Type | Keyboard, digitizer, touchpad, digital pen |
| Touchscreen | Yes (10-point multi-touch) |
| V-Sync Rate at Max Res. | 120 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Capacity | 75 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 1) 155H |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 16-core |
| Performance Cores | 6 |
| Efficient Cores | 10 |
| Cache | 24 MB |
| Graphics Processor | Intel Arc Graphics |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, Windows Hello, fixed focus |
| Sound | Two tweeters, two woofers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3306 |
| Audio Features | Output: Bowers & Wilkins speakers, Smart Amplifier (AMP), woofers on the side, front-facing tweeters on hinge bar |
| Keyboard Layout | German |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 2 (Always On) ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 11 TOPS |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Na zalogi
Asus
notebook ASUS GV601RM-M6007W R7 16G 1T 3060 W11H
1065,49 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 8 G1i 14 U5-226V/16GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
Intel Core Ultra 5 226V16GB512GB SSD NVMe
1070,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
P17 G2 i5-11500H/16GB/512M2/FHD/GC/F/C(IR)/W11P
Intel Core i5 11500H16GB512GB SSD NVMe M.2
1064,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 8 G1a 13 R5 340/32GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
AMD Ryzen AI 5 34032GB512GB SSD NVMe
1070,00 €