
HPSKU: AD3S1ETR#UUG
EB 8 G1i Flip 13 U5-225U/16GB/512M/WUXGA/MT/F/W11P
ELITEBOOK 8 G1I FLIP 13" INTEL AI
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
1070,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 5 225U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe |
| Zaslon | 13" |
| Tip zaslona | 13.3" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | BE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | AD3S1ETR#UUG |
Opis izdelka
HP EliteBook 8 Flip G1i Notebook AI - AI PC - 13.3" - Intel Core Ultra 5 - 225U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 4G - Belgium - with HP Wolf Pro Security Edition (1 year)
| Processor | Intel Core Ultra 5 (Series 2) - 225U / 1.5 GHz, up to 4.8 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 13.3" WLED touchscreen 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - Dutch / English / French / German |
| Dimensions (WxDxH) | 30.18 cm x 21.61 cm x 1.545 cm |
| Weight | 1.39 kg |
| Battery | 3-cell |
| Keyboard | Belgium |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Volume control, multi-touch clickpad, gesture function, precision touchpad, spill-resistant, DuraKeys |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Notebook - Yes - flip design |
| Localisation | Language: French, Dutch / region: Belgium |
| Memory | 16 GB LPDDR5X SDRAM (provided memory is soldered) |
| Colour | Glacier silver |
| Bundled with | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) |
| Service Provider | Service not included |
| Wireless Broadband (WWAN) | 4G |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold, EPEAT Climate+ |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | AI PC |
| Technology | LTE CAT19 |
| Speed | 3734 MHz |
| Rated Speed | 3750 MHz |
| Main Storage | 512 GB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Integrated Options | Accelerometer, ambient light sensor, magnetometer, hall sensor, gyroscope, HP Tamper Lock, colour sensor, thermal sensor |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 65W USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | IEEE 802.11d, IEEE 802.11i, Wi-Fi CERTIFIED, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Localization | Language: French, Dutch / region: Belgium |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 240 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP Secure Erase, HP Client Catalogue (free download), HP Image Assistant (free download), HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), HP BIOSphere Gen6, HP Wake on WLAN, myHP, HSA Fusion for Commercial, HSA Telemetry for Commercial, HP BIOS Recovery, HP Smart Support, Poly Lens management software, Windows Hello, HP Manageability Integration Kit (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Battery Health Manager, Poly Camera Pro, HP Sure Start, HP Driver Packs (free download), HP UEFI BIOS Certification level 2.7B, Audio Permanent Disable |
| Type | Keyboard, touchpad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| Touchscreen | Yes |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Colour Gamut | 62.5% sRGB |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 62 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Receiver | A-GPS/GPS/GLONASS/Galileo/Beidou/QZSS |
| CPU | Intel Core Ultra 5 (Series 2) 225U / 1.5 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Performance Cores | 2 |
| Efficient Cores | 10 |
| Cache | L3 - 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Graphics |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter |
| Sound | Dual stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3315 |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | Belgium |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V, 8 A |
| Slots | 1 x Nano-SIM card (1 available) |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge) ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge) ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ HDMI ¦ USB 3.2 Gen 1 (powered) |
| Generation | 4G |
| Controller | HP R15 4G - M.2 3052 |
| Max Transfer Rate | 1.6 Gbps |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| EPEAT Climate+ | Yes |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Product Recycled Content | Post-consumer recycled plastic, ocean-bound plastics, recycled metal |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 12 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 8 G1a 13 R7-350/32GB/1TBM2/WUXGA/B/C/W11P
AMD Ryzen AI 7 35032GB1TB SSD NVMe
1070,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 8 G1a 13 R5 340/32GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
AMD Ryzen AI 5 34032GB512GB SSD NVMe
1070,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 8 G1i 14 U5-226V/16GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
Intel Core Ultra 5 226V16GB512GB SSD NVMe
1070,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 6 G1i 13 U7-265U/32GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
1070,00 €