
LENOVOSKU: 21FBS1FN4Q
P16 G2 i7-13850HX/32GB/1TBM2/WQXGA/GC/F/B/C/W11P
THINKPAD P16 G2
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
1995,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7 13850HX |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD M.2 |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 2560 x 1600 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Grey |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Novo |
| SKU | 21FBS1FN4Q |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad P16 Gen 2 - 16" - Intel Core i7 - 13850HX - 32 GB RAM - 1 TB SSD
| Processor | Intel Core i7 (13th Gen) - 13850HX / 2.1 GHz, up to 5.3 GHz / 30 MB Cache |
| RAM | 32 GB (2 x 16 GB) |
| Display | 16" 2560 x 1600 / WQXGA @ 165 Hz |
| Graphics | NVIDIA RTX A1000 / Intel UHD Graphics |
| Operating System | Windows 10 Pro 64-bit Edition (available through downgrade rights from Windows 11 Pro) + Windows 11 Pro Licence |
| Dimensions (WxDxH) | 36.4 cm x 26.6 cm x 3.023 cm |
| Weight | 2.95 kg |
| Battery | 6-cell |
| Resolution | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.1 |
| Product Type | Mobile workstation - 180-degree hinge design |
| Input Device | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Colour | Storm grey (top), villi black (bottom) |
| Video Memory | 6 GB GDDR6 SDRAM |
| Storage | 1 TB SSD - TCG Opal Encryption, Performance |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 295 kg carbon emissions (EU) |
| Max RAM Supported | 192 GB |
| Technology | 6-cell lithium polymer |
| Speed | 4000 MT/s |
| Rated Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 4 |
| Empty Slots | 2 |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption, Performance - Kioxia |
| RAID Level | RAID 0, RAID 1 |
| Case Material | Aluminium alloy (top), glass-fibre (bottom), polyphenylene sulfide (bottom) |
| Features | Spill-resistant, multi-touch touchpad, Fn keys with Unified Communications controls |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | Power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| V-Sync Rate at Max Res. | 165 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 500 cd/m² |
| Horizontal Viewing Angle | +89 / -89 |
| Vertical Viewing Angle | +89 / -89 |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 94 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.1 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| CPU | Intel Core i7 (13th Gen) 13850HX / 2.1 GHz |
| Max Turbo Speed | 5.3 GHz |
| Number of Cores | 20-core |
| Performance Cores | 8 |
| Efficient Cores | 12 |
| Cache | 30 MB |
| Chipset | Intel WM790 |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA RTX A1000 / Intel UHD Graphics |
| Max Monitors Supported | 3 external monitor(s) |
| Video System Features | Direct X 12 Ultimate, Vulkan Support, NVIDIA TXAA, NVIDIA FXAA |
| Camera | Yes - 1080p |
| Camera Features | Privacy shutter, fixed focus, hybrid FHD/IR camera, Ultrasonic Human Presence Detection, Windows Hello |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3306 |
| Audio Features | Input: Dolby Voice, far-field |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 170 Watt |
| Slots | 2 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 available) |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (Power Delivery 3.0) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (8K support) ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Memory Card Reader | Yes (SD Express Card) |
| Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e) | 44 |
| PAIA Version | 1.3.2 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 40,64 cm (16,0") ThinkPad T16 G3 1920x1200 IPS 400nit Ultra 5-125U/16GB/512GB/BL/FP/PC-Carbon/Intel Graphics/Win11Pro (21MN00B8SC)
16GB512GB SSD
2000,58 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 35,5 cm (14,0") Yoga 9 2-in-1 2880x1800 OLED na dotik 400nit 120Hz Ultra 7-155H/32GB/SSD1TB/BL/ALU/Intel Arc/Win11Home (83AC006LSC)
32GB1TB SSD
1988,98 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
ZB Fury G1i 18 U7-255HX/32GB/1TBM2/WQXGA/2B/W11P
Intel Core Ultra 7-225HX32GB 5600MHz DDR51TB M.2
2007,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
P16v G2 U7-165H/32GB/1TBM2/WQUXGA/GC/F/C/W11P
Intel Core Ultra 7 165H32GB1TB SSD M.2
2008,00 €