
LENOVOSKU: 21KYS4DY0W
P16v G2 U7-165H/32GB/1TBM2/WQUXGA/GC/F/C/W11P
THINKPAD P16V G2
NovoNa zalogi (43 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
2008,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta Premier podpore na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 165H |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD M.2 |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 3840 x 2400 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 3 leta Premier podpore na lokaciji |
| Stanje | Novo |
| SKU | 21KYS4DY0W |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad P16v Gen 2 - 16" - Intel Core Ultra 7 - 165H - 32 GB RAM - 1 TB SSD - 4G/5G upgradable
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 1) - 165H / 1.4 GHz, up to 5 GHz / 24 MB Cache |
| RAM | 32 GB (1 x 32 GB) |
| Display | 16" 3840 x 2400 / WQUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | NVIDIA RTX 2000 Ada / Intel Arc Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Dimensions (WxDxH) | 36.5 cm x 26.2 cm x 2.466 cm |
| Weight | 2.22 kg |
| Battery | 4-cell |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet |
| Product Type | Mobile workstation - 180-degree hinge design |
| Input Device | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 32 GB DDR5 (1 x 32 GB) |
| Colour | Black |
| Wireless Broadband (WWAN) | 4G/5G upgradable |
| Environmental Standards | TCO Certified Notebooks 9 |
| Video Memory | 8 GB GDDR6 SDRAM |
| Storage | 1 TB SSD - TCG Opal Encryption, Performance |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 268 kg carbon emissions (EU) |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Max RAM Supported | 96 GB |
| Technology | 4-cell lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Rated Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption, Performance - Kioxia |
| RAID Level | RAID 0, RAID 1 |
| Case Material | Polycarbonate ABS (bottom), polycarbonate ABS (top) |
| Features | Spill-resistant, multi-touch touchpad, Fn keys with Unified Communications controls |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | Power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio Premium |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 800 cd/m² |
| Horizontal Viewing Angle | +85 / -85 |
| Vertical Viewing Angle | +85 / -85 |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Capacity | 90 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 1) 165H / 1.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 5 GHz |
| Number of Cores | 16-core |
| Performance Cores | 6 |
| Efficient Cores | 10 |
| Cache | 24 MB |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA RTX 2000 Ada / Intel Arc Graphics |
| Max Monitors Supported | 3 external monitor(s) |
| Video System Features | NVIDIA TXAA, Direct X 12 Ultimate, Vulkan Support, NVIDIA FXAA |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, Windows Hello, fixed focus, Temporal Noise Reduction, Ultrasonic Human Presence Detection |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Audio Features | Input: Dolby Voice, far-field |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 170 Watt |
| Slots | 2 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 available) ¦ 1 x Nano-SIM card (1 available) |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) ¦ HDMI (8K support) ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ LAN |
| Memory Card Reader | Yes (SD Express Card) |
| Generation | 4G/5G upgradable |
| TCO Certified | - TCO Certified Notebooks 9 |
| Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e) | 51 |
| PAIA Version | 1.4.3 |
| Packaging Recycled Content | 90 % - plastic-free, recycled and/or FSC certified |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 11 TOPS |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
ZB Fury G1i 18 U7-255HX/32GB/1TBM2/WQXGA/2B/W11P
Intel Core Ultra 7-225HX32GB 5600MHz DDR51TB M.2
2007,00 €

Novo
HP
Prenosnik HP 35,5 cm (14,0") EliteBook 840 G11 2560x1600 IPS 500nit Ultra 7-155H/32GB/SSD1TB/BL/FP/ALU/Intel Arc/Win11Pro (A36WYET#BED)
32GB1TB SSD
2014,10 €

Novo
Acer
Prenosnik Acer 43,9 cm (17,3") Nitro 17 2560x1440 IPS 165Hz R9-8945HS/32GB/SSD1TB/BL RGB/RTX4070-8GB/Linux (NH.QSCEX.006)
32GB1TB SSD
2015,07 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 40,64 cm (16,0") ThinkPad T16 G3 1920x1200 IPS 400nit Ultra 5-125U/16GB/512GB/BL/FP/PC-Carbon/Intel Graphics/Win11Pro (21MN00B8SC)
16GB512GB SSD
2000,58 €