
HPSKU: 98L60ETR#CTO
ZB Fury G1i 18 U7-255HX/32GB/1TBM2/WQXGA/2B/W11P
ZBOOK FURY G1I 18" INTEL AI
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
2007,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7-225HX |
| RAM | 32GB 5600MHz DDR5 |
| Disk | 1TB M.2 |
| Zaslon | 18" |
| Ločljivost | 1920x1200 WUXGA |
| Grafična kartica | Nvidia RTX Pro 2000 Blackwell 8GB |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 98L60ETR#CTO |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
P16v G2 U7-165H/32GB/1TBM2/WQUXGA/GC/F/C/W11P
Intel Core Ultra 7 165H32GB1TB SSD M.2
2008,00 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 40,64 cm (16,0") ThinkPad T16 G3 1920x1200 IPS 400nit Ultra 5-125U/16GB/512GB/BL/FP/PC-Carbon/Intel Graphics/Win11Pro (21MN00B8SC)
16GB512GB SSD
2000,58 €

Novo
HP
Prenosnik HP 35,5 cm (14,0") EliteBook 840 G11 2560x1600 IPS 500nit Ultra 7-155H/32GB/SSD1TB/BL/FP/ALU/Intel Arc/Win11Pro (A36WYET#BED)
32GB1TB SSD
2014,10 €

Novo
Acer
Prenosnik Acer 43,9 cm (17,3") Nitro 17 2560x1440 IPS 165Hz R9-8945HS/32GB/SSD1TB/BL RGB/RTX4070-8GB/Linux (NH.QSCEX.006)
32GB1TB SSD
2015,07 €