
LENOVOSKU: 12EJS0QH00
M90q G4 i5-13500/8GB/512M2/WI/W11P
THINKCENTRE M90Q G4
NovoNa zalogi (9 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
556,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 13500 |
| RAM | 8GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics 770 Shared Video Memory (UMA) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Novo |
| SKU | 12EJS0QH00 |
Opis izdelka
Lenovo ThinkCentre M90q Gen 4 - tiny Core i5 13500 2.5 GHz - 8 GB - SSD 512 GB
| Processor | Intel Core i5 (13th Gen) 13500 / 2.5 GHz (up to 4.8 GHz, (14-core) |
| RAM | 8 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hard Drive | SSD 512 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal Encryption |
| Dimensions (WxDxH) | 17.9 cm x 18.29 cm x 3.65 cm |
| Weight | 1.25 kg |
| Connectivity | Wireless |
| Networking | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1, Wi-Fi 6 |
| Power | (50/60 Hz) |
| Storage Controller | SATA (SATA 6Gb/s) |
| Graphics Controller | Intel UHD Graphics 770 Shared Video Memory (UMA) |
| Type | Mouse, keyboard |
| Cache Memory | 24 MB |
| Optical Storage | No optical drive |
| OS Provided | Windows 11 Pro |
| Cache Per Processor | 24 MB |
| Colour | Black |
| Environmental Standards | TCO Certified Desktops 9 |
| Carbon Footprint | 536 kg carbon emissions (EU) |
| Product Form Factor | Tiny |
| Built-in Devices | Speaker |
| Embedded Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Slots | 2 (Total) / 1 (empty) |
| Interfaces | 3 x USB 3.2 Gen 2 (1 front, 2 rear) ¦ 1 x USB 3.2 Gen 2 (1 in front) (Always On, fast-charging (5V, 2.1A)) ¦ 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (1 in front) ¦ 1 x headphones/microphone (1 in front) ¦ 1 x USB 3.2 Gen 1 (supports SmartPower On) ¦ 1 x USB 3.2 Gen 1 ¦ 1 x DisplayPort 1.4a ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) ¦ 1 x HDMI |
| Installed Size | 24 MB |
| Technology | DDR5 SDRAM |
| Effective Memory Speed | 2800 MHz |
| Rated Memory Speed | 2800 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Features | TCG Opal Encryption |
| Configuration Features | 1 x 8 GB |
| Interface (Bus) Type | M.2 Card |
| Ethernet Controller | Intel I219-LM |
| Wireless LAN Supported | Yes |
| Wireless NIC | Intel Wi-Fi 6 AX 201 |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.1, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Included Accessories | VESA mounting kit |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion switch, tool-less chassis access |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Device Type | Power adapter |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 135 Watt |
| Efficiency | 90% |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 20 - 80% |
| Controller Interface Type | SATA 6Gb/s |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics 770 Shared Video Memory (UMA) |
| Video Interfaces | HDMI, DisplayPort |
| Max Monitors Supported | 2 |
| Capacity | 1 x 512 GB |
| Manufacturer | Samsung |
| Interface Type | PCI Express 4.0 x4 |
| Width | 17.9 cm |
| Depth | 18.29 cm |
| Height | 3.65 cm |
| Shipping Width | 49 cm |
| Shipping Depth | 25 cm |
| Shipping Height | 13 cm |
| Shipping Weight | 3.2 kg |
| CPU | Intel Core i5 (13th Gen) 13500 |
| Clock Speed | 2.5 GHz (P-core) / 1.8 GHz (E-core) |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz (P-core) / 3.5 GHz (E-core) |
| Number of Cores | 14-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| Chipset Type | Intel Q670 |
| TCO Certified | TCO Certified Desktops 9 |
| Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e) | 111 |
| PAIA Version | 1.3.2 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Shuttle
Računalnik AIO Shuttle 39,6 cm 15,6" 1366x768 X50V9 BareBone Touch Celeron 7305/brez pomnilnika /brez diska/Intel UHD VGA HDMI /BT WiFi/90W-89%/Brez OS črna (X50V9)
Celeron
556,41 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
M70q G3 i5-12400T/16GB/512M2/W11P
Intel Core i5 12400T16GB512GB SSD M.2
555,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
M70Q G5 i5-14400T/8GB/512M2/WI/W11P
Intel Core i5 i5-14400T8GB512GB SSD NVMe M.2
562,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
M75q G2 R7 Pro 5750GE/16GB/512M2/Wi/B/W11P
AMD Ryzen 5 Pro 5650GE16GB512GB SSD M.2
565,00 €