
LENOVOSKU: 11T4SFG700-GEAN: 11T4
M70q G3 i5-12400T/16GB/512M2/W11P
THINKCENTRE M70Q G3
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
555,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 12400T |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics 730 Shared Video Memory (UMA) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 11T4SFG700-G |
| EAN | 11T4 |
Opis izdelka
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 3 - tiny Core i5 12400T 1.8 GHz - 16 GB - SSD 512 GB
| Processor | Intel Core i5 (12th Gen) 12400T / 1.8 GHz (up to 4.2 GHz, (6-core) |
| RAM | 16 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR4 SDRAM |
| Hard Drive | SSD 512 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal Encryption, Performance |
| Dimensions (WxDxH) | 17.9 cm x 18.29 cm x 3.65 cm |
| Weight | 1.25 kg |
| Networking | 1GbE |
| Power | (50/60 Hz) |
| Storage Controller | SATA (SATA 6Gb/s) |
| Graphics Controller | Intel UHD Graphics 730 Shared Video Memory (UMA) |
| Type | Mouse, keyboard |
| Cache Memory | 18 MB L3 Cache |
| Optical Storage | No optical drive |
| OS Provided | Windows 11 Pro |
| Cache Per Processor | 18 MB |
| Colour | Raven black |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Carbon Footprint | 605 kg carbon emissions (EU) |
| Product Form Factor | Tiny |
| Built-in Devices | Speaker |
| Embedded Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Bays | 1 (total) / 1 (free) x internal 2.5" |
| Slots | 2 (Total) / 1 (empty) |
| Interfaces | 3 x USB 3.2 Gen 2 (1 front, 2 rear) ¦ 1 x USB 3.2 Gen 2 (1 in front) (Always On, fast-charging (5V, 2.1A)) ¦ 1 x USB-C 3.2 Gen 1 (1 in front) (data transfer, 5V 0.9A charging) ¦ 1 x headphones/microphone (1 in front) ¦ 1 x USB 2.0 (1 rear) ¦ 1 x USB 3.2 Gen 1 (1 rear) ¦ 1 x HDMI (1 rear) (TMDS compatible) ¦ 1 x DisplayPort 1.4 (1 rear) ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) (1 rear) ¦ 1 x VGA (1 rear) |
| Installed Size | L3 Cache - 18 MB |
| Technology | DDR4 SDRAM |
| Effective Memory Speed | 3200 MT/s |
| Rated Memory Speed | 3200 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 260-pin |
| Features | TCG Opal Encryption, Performance |
| Configuration Features | 1 x 16 GB |
| Interface (Bus) Type | M.2 Card |
| Ethernet Controller | Intel I219-LM |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion switch |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Device Type | Power adapter |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 65 Watt |
| Efficiency | 89% |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 20 - 80% |
| Controller Interface Type | SATA 6Gb/s |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics 730 Shared Video Memory (UMA) |
| Video Interfaces | HDMI, DisplayPort, VGA |
| Max Monitors Supported | 3 |
| Capacity | 1 x 512 GB |
| Manufacturer | Samsung |
| Interface Type | PCI Express 4.0 x4 |
| Width | 17.9 cm |
| Depth | 18.29 cm |
| Height | 3.65 cm |
| Shipping Width | 49 cm |
| Shipping Depth | 25 cm |
| Shipping Height | 13 cm |
| Shipping Weight | 3.2 kg |
| Keyboard Name | Lenovo Traditional Keyboard |
| Interface | USB |
| Mouse Name | Lenovo Calliope Mouse |
| CPU | Intel Core i5 (12th Gen) 12400T |
| Clock Speed | 1.8 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.2 GHz |
| Number of Cores | 6-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| L2 cache | 7.5 MB |
| Chipset Type | Intel Q670 |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
| Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e) | 125 |
| PAIA Version | 1.3.1 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
M90q G4 i5-13500/8GB/512M2/WI/W11P
Intel Core i5 135008GB512GB SSD M.2
556,00 €

Novo
Shuttle
Računalnik AIO Shuttle 39,6 cm 15,6" 1366x768 X50V9 BareBone Touch Celeron 7305/brez pomnilnika /brez diska/Intel UHD VGA HDMI /BT WiFi/90W-89%/Brez OS črna (X50V9)
Celeron
556,41 €

NovoNa zalogi
LENOVO
M70Q G5 i5-14400T/8GB/512M2/WI/W11P
Intel Core i5 i5-14400T8GB512GB SSD NVMe M.2
562,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
M75q G2 R7 Pro 5750GE/16GB/512M2/Wi/B/W11P
AMD Ryzen 5 Pro 5650GE16GB512GB SSD M.2
565,00 €