
LENOVOSKU: 11JQSBJL00EAN: 11JQ
M75q G2 R7 Pro 5750GE/16GB/512M2/Wi/B/W11P
THINKCENTRE M75Q G2
NovoLe še 2 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
565,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen 5 Pro 5650GE |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | DK |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Novo |
| SKU | 11JQSBJL00 |
| EAN | 11JQ |
Opis izdelka
Lenovo ThinkCentre M75q Gen 2 - tiny Ryzen 5 Pro 5650GE 3.4 GHz - 16 GB - SSD 512 GB
| Processor | AMD Ryzen 5 Pro 5650GE / 3.4 GHz (up to 4.4 GHz, (6-core) |
| RAM | 16 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR4 SDRAM |
| Hard Drive | SSD 512 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal Encryption |
| Dimensions (WxDxH) | 17.9 cm x 18.3 cm x 3.7 cm |
| Weight | 1.25 kg |
| Networking | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1, Wi-Fi 6 |
| Power | (50/60 Hz) |
| Graphics Controller | AMD Radeon Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Type | Mouse, keyboard |
| Cache Memory | 16 MB L3 Cache |
| Optical Storage | No optical drive |
| OS Provided | Windows 11 Pro |
| Cache Per Processor | 16 MB |
| Colour | Black |
| Environmental Standards | TCO Certified Desktops 9 |
| Carbon Footprint | 398.9 kg carbon emissions (EU) |
| Product Form Factor | Tiny |
| Built-in Devices | Speaker |
| Embedded Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Bays | 1 (total) / 1 (free) x internal 2.5" |
| Slots | 2 (Total) / 1 (empty) |
| Interfaces | 1 x USB-C 3.2 Gen 1 (1 in front) ¦ 1 x USB 3.2 Gen 2 (1 in front) (Always On, fast-charging) ¦ 1 x headphones/microphone (1 in front) ¦ 2 x USB 2.0 (2 rear) ¦ 2 x USB 3.2 Gen 1 (2 rear) ¦ 1 x HDMI (1 rear) ¦ 1 x DisplayPort 1.4 (1 rear) ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) (1 rear) ¦ 1 x DisplayPort (1 rear) |
| Installed Size | L3 Cache - 16 MB |
| Technology | DDR4 SDRAM |
| Effective Memory Speed | 3200 MT/s |
| Rated Memory Speed | 3200 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 260-pin |
| Features | TCG Opal Encryption |
| Configuration Features | 1 x 16 GB |
| Interface (Bus) Type | M.2 Card |
| Wireless LAN Supported | Yes |
| Wireless NIC | Realtek RTL8852AE |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.1, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion switch |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Device Type | Power adapter |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 65 Watt |
| Efficiency | 89% |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 20 - 80% |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Processor | AMD Radeon Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Video Interfaces | HDMI, DisplayPort |
| Max Monitors Supported | 3 |
| Capacity | 1 x 512 GB |
| Manufacturer | STC |
| Interface Type | PCI Express 4.0 x4 |
| Width | 17.9 cm |
| Depth | 18.3 cm |
| Height | 3.7 cm |
| Shipping Width | 49.4 cm |
| Shipping Depth | 25 cm |
| Shipping Height | 13 cm |
| Shipping Weight | 3.2 kg |
| Keyboard Name | Lenovo Traditional Keyboard |
| Interface | USB |
| Mouse Name | Lenovo Calliope Mouse |
| CPU | AMD Ryzen 5 Pro 5650GE |
| Clock Speed | 3.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.4 GHz |
| Number of Cores | 6-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| L2 cache | 3 MB |
| Chipset Type | AMD PRO 500 |
| TCO Certified | TCO Certified Desktops 9 |
| Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e) | 112.2 |
| PAIA Version | 1/20/2018 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
M70Q G5 i5-14400T/8GB/512M2/WI/W11P
Intel Core i5 i5-14400T8GB512GB SSD NVMe M.2
562,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
M70q G5 i5-13400T/16GB/512M2/Wi/B/W11P
Intel Core i5 13400T16GB512GB SSD NVMe M.2
569,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
M70q G5 i5-13400T/16GB/512M2/Wi/B/W11P
Intel Core i5 13400T16GB512GB SSD NVMe M.2
569,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
AIO 3 27ARR9 R5 7535HS/16GB/512M2/FHD/B/C/W11
AMD Ryzen 5 7535HS16GB512GB SSD NVMe M.2
571,00 €