
LENOVOSKU: ZG38C02959-02EAN: case
Lenovo Tab M10 FHD Plus Folio Case (Sleeve & Film)
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
9,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo A8-50 Folio Case and Film provides safety and reliability with a long run time for your IdeaTab machine. The flatness of the soft lining provides great protection for the screen. Ultrasonic technology solidly bonds the leather to the rear cover, offering comprehensive protection. Two ways of folding to view the screen from different angles. High-quality anti-scratch protective film protects the screen forever.
Product specifications
| Product Description | Lenovo Folio Case - flip cover for tablet |
| Product Type | Flip cover for tablet |
| Colour | Black |
| Designed For | Tab M10 FHD Plus (2nd Gen) ZA5T, ZA5V; ThinkCentre M75t Gen 2 11W5 |
| Screen Size Compatibility | 10" |
General features
| Colour | Black |
Cover description
| Type | Protective cover |
| Recommended Use | For tablet |
| Included Accessories | Film |
| Cover Type | Flip cover |
| Screen Size Compatibility | 10" |
Compatible with
| Designed For | Lenovo Tab M10 FHD Plus (2nd Gen) ZA5T, ZA5V ¦ Lenovo ThinkCentre M75t Gen 2 11W5 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu



