
LENOVOSKU: 4XJ1D34304-02
Lenovo 13.3" 1609 Privacy Filter for C13 Yoga
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
9,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Product specifications
| Product Description | 3M - notebook privacy filter |
| Manufacturer Warranty | 1-year warranty |
| Product Type | Notebook privacy filter |
| Display Screen Size Compatibility | 13.3" wide |
| Package Content | User manual, filler, attachment parts |
| Designed For | ThinkPad C13 Yoga Gen 1 Chromebook 20UX, 20UY; C13 Yoga Gen 1 Chromebook Enterprise 20UX |
| Installation Type | Removable |
General features
| Product Type | Notebook privacy filter |
| Package Content | User manual, filler, attachment parts |
| Thickness | 0.29 mm |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 38.7 cm x 25.4 cm x 0.5 cm / 167 g |
| Display Screen Size Compatibility | 13.3" wide |
| Finish | Glossy, matte |
Warranty
| Service & Support | Limited warranty: - 1 year |
Compatible with
| Designed For | Lenovo ThinkPad C13 Yoga Gen 1 Chromebook 20UX, 20UY ¦ Lenovo ThinkPad C13 Yoga Gen 1 Chromebook Enterprise 20UX |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu



