
HPSKU: 8T145EAR#ABF
Firefly 16 G11 U7-155H/32GB/1TBM2/2.8K/GC/C/W11P
ZBOOK FIREFLY 16 G11
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
1299,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 155H |
| RAM | 64GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" OLED |
| Ločljivost | 2880 x 1800 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 8T145EAR#ABF |
Opis izdelka
HP ZBook Firefly 16 G11 Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - 16" - Intel Core Ultra 7 - 155H - 64 GB RAM - 1 TB SSD - French - with HP Wolf Pro Security Edition (1 year) - remarketed
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 1) - 155H / 1.4 GHz, up to 4.8 GHz / 24 MB Cache |
| RAM | 64 GB (2 x 32 GB) |
| Display | 16" OLED 2880 x 1800 / 2.8K |
| Graphics | NVIDIA RTX A500 / Intel Arc Graphics - up to 18 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Pro - English / French |
| Dimensions (WxDxH) | 35.87 cm x 25.13 cm x 1.92 cm |
| Weight | 1.79 kg |
| Battery | 6-cell |
| Keyboard | French |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Volume control, multi-touch clickpad, gesture function, precision touchpad, glass clickpad, spill-resistant, DuraKeys, full-size |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Mobile workstation |
| Localisation | Language: French / region: France |
| Input Device | Keyboard, ClickPad |
| Memory | 64 GB DDR5 (2 x 32 GB) |
| Bundled with | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) |
| Pricing Type | Remarketed |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Video Memory | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Repairability Index | 8.4 (out of 10) |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | AI PC, AI Workstation |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | 6-cell lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 0 |
| Main Storage | 1 TB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Integrated Options | Ambient light sensor, hall sensor, HP Tamper Lock, thermal sensor, adaptive colour sensor |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 100W USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Localization | Language: French / region: France |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 240 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Recovery Manager, HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, HP Client Catalog, HP Noise Cancellation, HP Connection Optimizer, HP Manageability Integration Kit, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP QuickDrop, HP Client Management Script Library (free download), HP BIOSphere Gen6, myHP, HP Native Miracast Support, HP Image Assistant Gen5 (free download), HP Client Security Manager Gen7, HP SureRun Gen4, HP Sure Recover with Embedded Reimaging Gen4, Microsoft Bitlocker Encryption, HP TPM Configuration Utility, HP Programmable Key, HP Touchpoint Customizer, HP Image Assistant Gen4.6, HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP Patch Assistant (free download), HP Sure Start Gen6, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Anyware, HP Services Scan, Bing search for IE11, Battery Health Manager, HP Driver Packs (free download) |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Keyboard Name | HP Premium Quiet Keyboard |
| Capacity | 76 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 55.2 cm x 6.9 cm x 34.5 cm |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 1) 155H / 1.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 16-core |
| Performance Cores | 6 |
| Efficient Cores | 10 |
| Cache | L3 - 24 MB |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA RTX A500 / Intel Arc Graphics - up to 18 TOPS |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera |
| Sound | Dual stereo speakers, HP World Facing Microphone / dual-array digital microphone |
| Codec | Realtek ALC3315 |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | French |
| Input | AC 115/230 V (47 - 63 Hz) |
| Output | 100 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 1 (charging) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Manufacturing (kg CO2e) | 161 |
| Logistics (kg CO2e) | 11 |
| Use (kg CO2e) | 4 |
| EOL (kg CO2e) | 1 |
| Total Carbon w/o Use Phase (kg CO2e) | 180 |
| Product Recycled Content | 40% post-consumer recycled plastic, ocean-bound plastics |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 11 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 33 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
NovoNa zalogi
LENOVO
P14s G5 R7 PRO 8840HS/32GB/1TBM2/WUXGA/B/C/W11P
1299,00 €

DemoNa zalogi
LENOVO
P16 G2 i9-13980HX/32GB/512M2/WQXGA/F/C(IR)/NOOS
8C+16c Intel Core i9-1398...32GB512GB SSD M.2
1299,00 €

Novo
Dell
Prenosnik Dell Precision 3580 i7-1360P / 16GB / SSD512GB / 15,6" 1920x1200 / WLAN / CAM / nVidia RTX A500 / W11P / SLO gravura / novo / 36m garancije
I716GB512GB SSD
1298,52 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
ZB 8 G1i 16 U7-255H/16GB/1TBM2/WUXGA/GC/F/W11P
Intel Core Ultra 7 255H16GB1TB SSD NVMe
1297,00 €