
HPSKU: B72S8ETR#BED
ZB 8 G1i 16 U7-255H/16GB/1TBM2/WUXGA/GC/F/W11P
ZBOOK 8 G1I 16" INTEL AI
Obnovljeno - dobroLe še 2 na zalogi!
1297,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 255H |
| RAM | 16GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Arc 140T |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | ADRIATIC |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | B72S8ETR#BED |
Opis izdelka
HP ZBook 8 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - 16" - Intel Core Ultra 7 - 255H - 16 GB RAM - 1 TB SSD - Bosnian/Croatian/Montenegrin/Slovenian/Serbian - remarketed
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 255H up to 5.1 GHz / 24 MB Cache |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Display | 16" 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics | NVIDIA RTX 500 Ada / Intel Arc 140T |
| Operating System | Windows 11 Pro - Croatian / English / Slovenian / Serbian |
| Dimensions (WxDxH) | 35.9 cm x 25 cm x 1.92 cm |
| Weight | 1.72 kg |
| Battery | 8-cell |
| Keyboard | Bosnian/Croatian/Montenegrin/Slovenian/Serbian |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Volume control, multi-touch clickpad, gesture function, Copilot key, spill-resistant, DuraKeys, full-size |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4, Gigabit Ethernet |
| Product Type | Mobile workstation |
| Localisation | Language: English / region: Adriatic Region |
| Input Device | Keyboard, ClickPad |
| Memory | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Colour | Meteor silver |
| Pricing Type | Remarketed |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Video Memory | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe |
| Security | Fingerprint reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 210 kg carbon emissions |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | AI PC, AI Workstation |
| Technology | 8-cell lithium polymer |
| Speed | 6400 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Main Storage | 1 TB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Integrated Options | HP Tamper Lock |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Included Accessories | HP 140W Slim USB-C Power Adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Localization | Language: English / region: Adriatic Region |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP Secure Erase, HP BIOSphere, HP Client Catalogue (free download), HP Image Assistant (free download), HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), HP Wake on WLAN, myHP, HSA Fusion for Commercial, HSA Telemetry for Commercial, HP BIOS Recovery, Absolute Persistence Module, HP Smart Support, Poly Lens management software, Windows Hello, HP Manageability Integration Kit (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Battery Health Manager, Poly Camera Pro, HP Sure Start, HP Driver Packs (free download), HP UEFI BIOS Certification level 2.7B, Edge Customization |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Keyboard Name | HP Premium Quiet Keyboard |
| Capacity | 77 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Wireless Controller | Intel WI-FI 7 BE201 |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| Ethernet Controller | Intel I219-V |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 50.4 cm x 30.5 cm x 6.3 cm |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 2) 255H |
| Max Turbo Speed | 5.1 GHz |
| Number of Cores | 16-core |
| Cache | L3 - 24 MB |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA RTX 500 Ada / Intel Arc 140T |
| Camera | Yes |
| Camera Features | IR camera, AI camera |
| Sound | Dual stereo speakers, HP World Facing Microphone / dual-array digital microphone |
| Audio Features | Output: Poly Studio |
| Keyboard Layout | Bosnian/Croatian/Montenegrin/Slovenian/Serbian |
| Output | 140 Watt |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 1 (powered) ¦ USB-C 3.2 Gen 2x2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ LAN (RJ-45) |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Manufacturing (kg CO2e) | 171 |
| Logistics (kg CO2e) | 20 |
| Use (kg CO2e) | 16 |
| EOL (kg CO2e) | 0.8 |
| Total Carbon w/o Use Phase (kg CO2e) | 194 |
| Product Recycled Content | 40 % - post-consumer recycled plastic |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 13 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 96 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB X G1i Flip 14 U7-258V/32GB/1TB/WUXGA/5G/F/W11P
Intel Core Ultra 7 258V32GB1TB SSD NVMe
1297,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB X G1i Flip 14 U7-258V/32GB/1TB/WUXGA/5G/F/W11P
1297,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
ZB 8 G1i 16 U7-255H/32GB/1TBM2/WUXGA/F/C/W11P
Intel Core Ultra 7 255H32GB1TB SSD NVMe M.2
1297,00 €

Novo
Dell
Prenosnik Dell Precision 3580 i7-1360P / 16GB / SSD512GB / 15,6" 1920x1200 / WLAN / CAM / nVidia RTX A500 / W11P / SLO gravura / novo / 36m garancije
I716GB512GB SSD
1298,52 €