
HPSKU: B69BLETR#ABD
EB X G1i Flip 14 U7-258V/32GB/1TB/WUXGA/5G/F/W11P
ELITEBOOK X G1I FLIP 14" INTEL AI
Obnovljeno - dobroLe še 2 na zalogi!
1297,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 258V |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics 140V |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | B69BLETR#ABD |
Opis izdelka
HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - 14" - Intel Core Ultra 7 - 258V - 32 GB RAM - 1 TB SSD - 5G LTE - German - with HP Wolf Pro Security Edition (1 year) - remarketed
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 258V up to 4.8 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 32 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" WLED touchscreen HP SureView 5 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Arc Graphics 140V - up to 64 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Pro - English / German |
| Dimensions (WxDxH) | 31.39 cm x 21.99 cm x 1.47 cm |
| Weight | 1.4 kg |
| Battery | 6-cell |
| Keyboard | German |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Volume control, multi-touch clickpad, gesture function, precision touchpad, spill-resistant, DuraKeys |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Product Type | Notebook - Yes - flip design |
| Localisation | Language: German / region: Germany |
| Input Device | ClickPad |
| Memory | 32 GB LPDDR5X (provided memory is soldered) |
| Colour | Glacier silver |
| Bundled with | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) |
| Service Provider | Service not included |
| Pricing Type | Remarketed |
| Wireless Broadband (WWAN) | 5G LTE |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for notebooks, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold, EPEAT Climate+ |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 160 kg carbon emissions |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | Copilot+ PC |
| Technology | LTE, 5G Sub-6 Ghz |
| Speed | 4267 MHz |
| Rated Speed | 4267 MHz |
| Main Storage | 1 TB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Integrated Options | Accelerometer, ambient light sensor, magnetometer, hall sensor, inertial measurement unit (IMU), gyroscope, HP Tamper Lock, ambient colour sensor, thermal sensor |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 65W Smart USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | IEEE 802.11d, IEEE 802.11i, Wi-Fi CERTIFIED, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Localization | Language: German / region: Germany |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 240 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 12192 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, HP Client Catalogue (free download), HP Image Assistant (free download), HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), HP BIOSphere Gen6, HP Wake on WLAN, myHP, HSA Fusion for Commercial, HSA Telemetry for Commercial, HP Easy Clean, HP Smart Support, Poly Lens management software, HP Manageability Integration Kit (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Battery Health Manager, HP AI Companion, Poly Camera Pro, HP Sure Start, HP Driver Packs (free download) |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| Touchscreen | Yes |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 800 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Privacy Technology | HP SureView 5 |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 68 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Intel WI-FI 7 BE201 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Receiver | A-GPS/GPS/GLONASS/Galileo/Beidou/QZSS |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 2) 258V |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Cache | L3 - 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Arc Graphics 140V - up to 64 TOPS |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera |
| Sound | Four stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3315 |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | German |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V, 8 A |
| Slots | 1 x Nano-SIM card (1 available) |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge) ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 1 (powered) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Generation | 5G |
| Controller | HP 5000 5G Solution - M.2 3052 |
| Max Transfer Rate | 4.67 Gbps |
| TCO Certified | - TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| EPEAT Climate+ | Yes |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Manufacturing (kg CO2e) | 146 |
| Logistics (kg CO2e) | 5 |
| Use (kg CO2e) | 9 |
| EOL (kg CO2e) | 0.9 |
| Total Carbon w/o Use Phase (kg CO2e) | 151 |
| Product Recycled Content | Post-consumer recycled plastic, ocean-bound plastics, recycled metal |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 47 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 115 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB X G1i Flip 14 U7-258V/32GB/1TB/WUXGA/5G/F/W11P
1297,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
ZB 8 G1i 16 U7-255H/16GB/1TBM2/WUXGA/GC/F/W11P
Intel Core Ultra 7 255H16GB1TB SSD NVMe
1297,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
ZB 8 G1i 16 U7-255H/32GB/1TBM2/WUXGA/F/C/W11P
Intel Core Ultra 7 255H32GB1TB SSD NVMe M.2
1297,00 €

Novo
Dell
Prenosnik Dell Precision 3580 i7-1360P / 16GB / SSD512GB / 15,6" 1920x1200 / WLAN / CAM / nVidia RTX A500 / W11P / SLO gravura / novo / 36m garancije
I716GB512GB SSD
1298,52 €