
LENOVOSKU: 21FAS1MK00-RP1-06EAN: 21FA
P16 G2 i9-13980HX/32GB/512M2/WQXGA/F/C(IR)/NOOS
THINKPAD P16 G2
DemoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Demo
Razstavni model, v odličnem stanju
1299,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | 8C+16c Intel Core i9-13980HX |
| RAM | 32GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 16" |
| Ločljivost | 2560x1600(2K) |
| Grafična kartica | Intel(R) RaptorLake-S Mobile Graphics Controller |
| Operacijski sistem | No OS |
| WiFi | No WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Demo |
| SKU | 21FAS1MK00-RP1-06 |
| EAN | 21FA |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
NovoNa zalogi
LENOVO
P14s G5 R7 PRO 8840HS/32GB/1TBM2/WUXGA/B/C/W11P
1299,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
Firefly 16 G11 U7-155H/32GB/1TBM2/2.8K/GC/C/W11P
Intel Core Ultra 7 155H64GB1TB SSD NVMe
1299,00 €

Novo
Dell
Prenosnik Dell Precision 3580 i7-1360P / 16GB / SSD512GB / 15,6" 1920x1200 / WLAN / CAM / nVidia RTX A500 / W11P / SLO gravura / novo / 36m garancije
I716GB512GB SSD
1298,52 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
ZB 8 G1i 16 U7-255H/16GB/1TBM2/WUXGA/GC/F/W11P
Intel Core Ultra 7 255H16GB1TB SSD NVMe
1297,00 €