
HPSKU: B69DRETR#ABH
EB X G1i 14 U7-258V/32GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
ELITEBOOK X G1I 14" INTEL AI
Obnovljeno - dobroLe še 2 na zalogi!
1285,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 256V |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics 140V |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Blue |
| Razporeditev tipk | US/I |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | B69DRETR#ABH |
Opis izdelka
HP EliteBook X G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - 14" - Intel Core Ultra 7 - 256V - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English - with HP Wolf Pro Security Edition (1 year) - remarketed
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 256V / 2.2 GHz, up to 4.8 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Arc Graphics 140V - up to 64 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Pro - Dutch / English |
| Dimensions (WxDxH) | 31.39 cm x 21.99 cm x 1.49 cm |
| Weight | 1.18 kg |
| Battery | 3-cell |
| Keyboard | International English |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Multi-touch clickpad, gesture function, precision touchpad, spill-resistant, DuraKeys |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Product Type | Notebook - 177-degree hinge design |
| Localisation | Language: Dutch / region: Netherlands |
| Input Device | ClickPad |
| Memory | 16 GB LPDDR5X SDRAM (provided memory is soldered) |
| Colour | Atmospheric blue |
| Bundled with | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) |
| Pricing Type | Remarketed |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for notebooks, ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 140 kg carbon emissions |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | Copilot+ PC |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 4267 MHz |
| Rated Speed | 4267 MHz |
| Main Storage | 512 GB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Integrated Options | Hall sensor, inertial measurement unit (IMU), gyroscope, HP Tamper Lock, ambient colour sensor, colour sensor, thermal sensor |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | 65W USB-C slim GaN power adapter |
| Compliant Standards | Wi-Fi CERTIFIED |
| Localization | Language: Dutch / region: Netherlands |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 240 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, HP Client Catalogue (free download), HP Image Assistant (free download), HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), HP BIOSphere Gen6, HP Wake on WLAN, myHP, HSA Fusion for Commercial, HSA Telemetry for Commercial, HP Easy Clean, Absolute Persistence Module, HP Smart Support, Poly Lens management software, HP Manageability Integration Kit (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Battery Health Manager, HP AI Companion, Poly Camera Pro, HP Sure Start, HP Driver Packs (free download) |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 56.04 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Intel WI-FI 7 BE201 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 2) 256V / 2.2 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Performance Cores | 4 |
| Efficient Cores | 4 |
| Cache | L3 - 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Arc Graphics 140V - up to 64 TOPS |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, AI camera |
| Sound | Four stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3315 |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | International English |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V, 8 A |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge) ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 2 (powered) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| TCO Certified | - TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Manufacturing (kg CO2e) | 131 |
| Logistics (kg CO2e) | 7 |
| Use (kg CO2e) | 1 |
| EOL (kg CO2e) | 0.8 |
| Total Carbon w/o Use Phase (kg CO2e) | 139 |
| Product Recycled Content | Post-consumer recycled plastic, ocean-bound plastics, recycled metal |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 47 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 115 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 8 G1i 14 U7-255H/32GB/1TBM2/WUXGA/B/C/W11P
1285,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB X G1a 14 R7 Pro 360/32GB/512M2/2.8K/B/W11P
AMD Ryzen AI 7 PRO 36032GB512GB SSD NVMe M.2
1285,00 €

Novo
HP
Prenosnik HP 40,64 cm (16,0") ProBook 460 G11 1920x1200 IPS 300nit Ultra 7-155U/16GB/SSD1TB/BL/FP/ALU-ABS/Intel Graphics/Win11Pro (A38DWET#BED)
16GB1TB SSD
1284,77 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
P16s G3 U7-165H/32GB/1TBM2/WUXGA/GC/F/C(IR)/W11P
6C+10c Intel Core Ultra 7...32GB1TB SSD M.2
1284,00 €