
HPSKU: B68RHEAR#ABU
EB X G1a 14 R7 Pro 360/32GB/512M2/2.8K/B/W11P
ELITEBOOK X G1A 14" AMD AI
Obnovljeno - dobroLe še 3 na zalogi!
1285,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen AI 7 PRO 360 |
| RAM | 32GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" OLED - IPS |
| Ločljivost | 2880 x 1800 |
| Grafična kartica | AMD Radeon 880M |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | B68RHEAR#ABU |
Opis izdelka
HP EliteBook X G1a Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - 14" - AMD Ryzen AI 7 PRO - 360 - 32 GB RAM - 512 GB SSD - UK - with HP Wolf Pro Security Edition (1 year) - remarketed
| Processor | AMD Ryzen AI 7 PRO 360 up to 5 GHz / 16 MB Cache |
| RAM | 32 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" OLED touchscreen 2880 x 1800 / 2.8K |
| Graphics | AMD Radeon 880M |
| Operating System | Windows 11 Pro - English |
| Dimensions (WxDxH) | 31.22 cm x 21.46 cm x 1.31 cm |
| Weight | 1.49 kg |
| Battery | 4-cell |
| Keyboard | UK |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Multi-touch clickpad, gesture function, Copilot key, spill-resistant |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Product Type | Notebook |
| Localisation | Language: English / region: United Kingdom |
| Input Device | ClickPad |
| Memory | 32 GB LPDDR5X (provided memory is soldered) |
| Colour | Glacier silver |
| Bundled with | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) |
| Pricing Type | Remarketed |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for notebooks, ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 200 kg carbon emissions |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Copilot+ PC | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| AI Level | Copilot+ PC |
| Technology | 4-cell lithium polymer |
| Speed | 8533 MT/s |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Integrated Options | Accelerometer, hall sensor, HP Tamper Lock, thermal sensor, HP Sure Platform |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Included Accessories | HP 100W Slim USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | VCCI, BSMI, FIPS 140-2 Level 2, FCC, RoHS, KCC, CISPR, ICES, Common Criteria EAL4+, KC, CECP, NCC, low halogen, KES, UL/CSA 62368-1, Low Blue Light certified (LBL), Ukraine NSoC, EAEU Compliance, Saudi Arabian Compliance, UL GS mark, China SRRC, China CCC, Ukraine TEC |
| Localization | Language: English / region: United Kingdom |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, HP Client Catalogue (free download), HP Image Assistant (free download), HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), HP BIOSphere Gen6, HP Wake on WLAN, myHP, HSA Fusion for Commercial, HSA Telemetry for Commercial, HP BIOS Recovery, Absolute Persistence Module, HP Smart Support, Poly Lens management software, HP Manageability Integration Kit (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Battery Health Manager, HP AI Companion, Poly Camera Pro, HP Sure Start, HP Driver Packs (free download) |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| Touchscreen | Yes |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 74.5 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Wireless Controller | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 |
| CPU | AMD Ryzen AI 7 PRO 360 |
| Max Turbo Speed | 5 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Cache | L3 - 16 MB |
| Graphics Processor | AMD Radeon 880M |
| Camera | Yes |
| Camera Features | IR camera, AI camera |
| Sound | Four stereo speakers, dual array microphone |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | UK |
| Output | 100 Watt |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 2 (powered) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| TCO Certified | - TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Manufacturing (kg CO2e) | 176 |
| Logistics (kg CO2e) | 9 |
| Use (kg CO2e) | 11 |
| EOL (kg CO2e) | 2 |
| Total Carbon w/o Use Phase (kg CO2e) | 189 |
| Product Recycled Content | Post-consumer recycled plastic, ocean-bound plastics, recycled metal |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 50 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 72 TOPS |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 8 G1i 14 U7-255H/32GB/1TBM2/WUXGA/B/C/W11P
1285,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB X G1i 14 U7-258V/32GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
Intel Core Ultra 7 256V16GB512GB SSD NVMe
1285,00 €

Novo
HP
Prenosnik HP 40,64 cm (16,0") ProBook 460 G11 1920x1200 IPS 300nit Ultra 7-155U/16GB/SSD1TB/BL/FP/ALU-ABS/Intel Graphics/Win11Pro (A38DWET#BED)
16GB1TB SSD
1284,77 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
P16s G3 U7-165H/32GB/1TBM2/WUXGA/GC/F/C(IR)/W11P
6C+10c Intel Core Ultra 7...32GB1TB SSD M.2
1284,00 €