
LENOVOSKU: 21KTS0641N-GEAN: 21KT
P16s G3 U7-165H/32GB/1TBM2/WUXGA/GC/F/C(IR)/W11P
THINKPAD P16S G3
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
1284,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | 6C+10c Intel Core Ultra 7 165H |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD M.2 |
| Zaslon | 16" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 WUXGA |
| Grafična kartica | Intel(R) Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 21KTS0641N-G |
| EAN | 21KT |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad P16s Gen 3 - 16" - Intel Core Ultra 7 - 165H - 32 GB RAM - 1 TB SSD
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 1) - 165H / 1.4 GHz, up to 5 GHz / 24 MB Cache |
| RAM | 32 GB (1 x 32 GB) |
| Display | 16" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | NVIDIA RTX 500 Ada / Intel Arc Graphics - up to 19 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Dimensions (WxDxH) | 36.15 cm x 24.86 cm x 2.113 cm |
| Weight | 1.82 kg |
| Battery | 3-cell |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet |
| Product Type | Mobile workstation - 180-degree hinge design |
| Input Device | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 32 GB DDR5 (1 x 32 GB) |
| Colour | Black |
| Video Memory | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Storage | 1 TB SSD - TCG Opal Encryption, Performance |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 237 kg carbon emissions (EU) |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Max RAM Supported | 96 GB |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Rated Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption, Performance - Kioxia |
| Case Material | Aluminium (top), aluminium (bottom) |
| Features | Multimedia control, spill-resistant, multi-touch touchpad, Copilot key |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C slim power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Horizontal Viewing Angle | +85 / -85 |
| Vertical Viewing Angle | +85 / -85 |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Capacity | 75 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 1) 165H / 1.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 5 GHz |
| Number of Cores | 16-core |
| Performance Cores | 6 |
| Efficient Cores | 10 |
| Cache | 24 MB |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA RTX 500 Ada / Intel Arc Graphics - up to 19 TOPS |
| Max Monitors Supported | 3 external monitor(s) |
| Video System Features | NVIDIA TXAA, Direct X 12 Ultimate, Vulkan Support, NVIDIA FXAA |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, Windows Hello, fixed focus, Temporal Noise Reduction |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Audio Features | Input: Dolby Voice, far-field |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 135 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (4K support) ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) ¦ LAN (RJ-45) |
| Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e) | 43 |
| PAIA Version | 1.4.3 |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 11 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 34 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
HP
Prenosnik HP 40,64 cm (16,0") ProBook 460 G11 1920x1200 IPS 300nit Ultra 5-125U/16GB/SSD1TB/BL/FP/ALU-ABS/Intel Graphics/Win11Pro (A38DXET#BED)
16GB1TB SSD
1283,80 €

Novo
HP
Prenosnik HP 40,64 cm (16,0") ProBook 460 G11 1920x1200 IPS 300nit Ultra 7-155U/16GB/SSD1TB/BL/FP/ALU-ABS/Intel Graphics/Win11Pro (A38DWET#BED)
16GB1TB SSD
1284,77 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB X G1a 14 R7 Pro 360/32GB/512M2/2.8K/B/W11P
AMD Ryzen AI 7 PRO 36032GB512GB SSD NVMe M.2
1285,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB X G1i 14 U7-258V/32GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
Intel Core Ultra 7 256V16GB512GB SSD NVMe
1285,00 €