
HPSKU: A26TMEAR#ABU
EB Ultra G1q 14 X1E78100/16GB/512M2/2.2K/MT/C/W11P
ELITEBOOK ULTRA G1Q 14" S AI
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
1004,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 2240 x 1400 |
| Grafična kartica | Qualcomm Adreno |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Blue |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | A26TMEAR#ABU |
Opis izdelka
HP EliteBook Ultra 14 G1q Notebook AI - AI Ready - 14" - Qualcomm Snapdragon X Elite - X1E-78-100 - 16 GB RAM - 512 GB SSD - UK - remarketed
| Processor | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100 up to 3.4 GHz / 42 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" 2240 x 1400 / 2.2K |
| Graphics | Qualcomm Adreno |
| Operating System | Windows 11 Pro - English |
| Dimensions (WxDxH) | 31.29 cm x 22.35 cm x 1.12 cm |
| Weight | 1.34 kg |
| Battery | 3-cell |
| Keyboard | UK |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Product Type | Notebook - AI Ready |
| Localisation | Language: English / region: United Kingdom |
| Input Device | ClickPad, imagepad |
| Memory | 16 GB LPDDR5X (provided memory is soldered) |
| Pricing Type | Remarketed |
| Environmental Standards | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 180 kg carbon emissions |
| Neural Processor Unit (NPU) | Qualcomm Hexagon |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 8400 MHz |
| Rated Speed | 8400 MHz |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Features | Multi-touch clickpad, gesture function |
| Included Accessories | HP 65W Smart USB-C AC Adapter |
| Localization | Language: English / region: United Kingdom |
| Software Included | HP System Event Utility, HP Documentation, HP Privacy Settings, myHP, HP AI Experience Center, HP 1E Performance Assist, Poly Camera Pro Stub |
| Type | Keyboard, ClickPad, imagepad |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 59 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Wireless Controller | Qualcomm FastConnect 7800 |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 8 cm x 43 cm x 31.5 cm |
| CPU | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100 |
| Max Turbo Speed | 3.4 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Cache | 42 MB |
| Graphics Processor | Qualcomm Adreno |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera |
| Sound | Dual stereo speakers, dual array microphone |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | UK |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB4 (supports Thunderbolt 4) ¦ USB-C 3.2 Gen 2 ¦ USB 3.2 Gen 1 (charging) ¦ Headphone/microphone combo jack |
| TCO Certified | - TCO Certified Notebooks 9 |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Manufacturing (kg CO2e) | 162 |
| Use (kg CO2e) | 15 |
| EOL (kg CO2e) | 0.8 |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 45 TOPS |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
NovoNa zalogi
LENOVO
X1 Yoga G8 i5-1355U/32GB/512M2/WUXGA/MT/5G/C/W11P
1004,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G10 i7-1355U/16GB/512M2/WUXGA/C/Wi/B/W11P
Intel Core i5 1335U16GB512GB SSD NVMe
1004,00 €
NovoNa zalogi
LENOVO
T14s G5 U5 135U/32GB/1TBM2/WUXGA/MT/F/C(IR)/W11P
1004,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
YG 7 2-in-1 14ILL10 U7-258V/32GB/1TBM2/3K/MT/W11
Intel Core Ultra 7 258V32GB1TB SSD NVMe M.2
1000,00 €