
HPSKU: 9M4C1ATR#UUW
840 G10 i7-1355U/16GB/512M2/WUXGA/C/Wi/B/W11P
ELITEBOOK 840 G10
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
1004,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 1335U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 9M4C1ATR#UUW |
Opis izdelka
HP EliteBook 840 G10 Notebook - 14" - Intel Core i5 - 1335U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Pan Nordic
| Processor | Intel Core i5 (13th Gen) - 1335U up to 4.6 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Display | 14" 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - Danish / English / Finnish / Norwegian / Swedish |
| Dimensions (WxDxH) | 31.56 cm x 22.4 cm x 1.92 cm |
| Weight | 1.36 kg |
| Battery | 3-cell |
| Keyboard | Pan Nordic |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Multi-touch clickpad, gesture function, spill-resistant |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Notebook |
| Localisation | Language: Danish, Norwegian, Finnish, Swedish / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Input Device | ClickPad |
| Memory | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Manufacturer Selling Program | HP Smart Buy |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Integrated Webcam | Yes |
| Carbon Footprint | 190 kg carbon emissions |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 5200 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 1 |
| Empty Slots | 0 |
| Main Storage | 512 GB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Integrated Options | HP Tamper Lock |
| Theft/Intrusion Protection | Chassis intrusion sensor |
| Included Accessories | HP 65W Smart USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | FIPS 140-2 Level 2, Common Criteria EAL4+, low halogen, UL GS mark |
| Localization | Language: Danish, Norwegian, Finnish, Swedish / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP Secure Erase, HP Client Catalogue (free download), HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), HP BIOSphere Gen6, HP Wake on WLAN, myHP, HP Image Assistant Gen5 (free download), HP Easy Clean, Absolute Persistence Module, HP Smart Support, HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP Patch Assistant (free download), HP Sure Recover Gen5, HP Sure Run Gen5, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Battery Health Manager, HP Sure Start Gen5, HP Driver Packs (free download), HP Manageability Integration Kit Gen4 (free download) |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 250 cd/m² |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 38 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 6.9 cm x 44.9 cm x 30.5 cm |
| CPU | Intel Core i5 (13th Gen) 1335U |
| Max Turbo Speed | 4.6 GHz |
| Number of Cores | 10-core |
| Cache | L2 - 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Video System Features | Functions as Intel UHD graphics (for single-channel memory) |
| Camera | Yes |
| Sound | Dual stereo speakers, two microphones |
| Audio Features | Output: Bang & Olufsen Audio, Realtek AI noise reduction; Input: AI noise reduction |
| Keyboard Layout | Pan Nordic |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 1 (charging) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Manufacturing (kg CO2e) | 152 |
| Logistics (kg CO2e) | 4 |
| Use (kg CO2e) | 31 |
| EOL (kg CO2e) | 0.6 |
| Total Carbon w/o Use Phase (kg CO2e) | 159 |
| Product Recycled Content | Ocean-bound plastics, 60% post-consumer recycled plastic, 65% recycled metal |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
NovoNa zalogi
LENOVO
X1 Yoga G8 i5-1355U/32GB/512M2/WUXGA/MT/5G/C/W11P
1004,00 €
NovoNa zalogi
LENOVO
T14s G5 U5 135U/32GB/1TBM2/WUXGA/MT/F/C(IR)/W11P
1004,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB Ultra G1q 14 X1E78100/16GB/512M2/2.2K/MT/C/W11P
16GB512GB SSD NVMe M.2
1004,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
YG 7 2-in-1 14ILL10 U7-258V/32GB/1TBM2/3K/MT/W11
Intel Core Ultra 7 258V32GB1TB SSD NVMe M.2
1000,00 €